Маємо ще два відеосюжети від місцевих івано-франківських ЗМІ про благодійний марафон здачі крові.

1. Марафон добрих справ. Івано-Франківські пластуни вперше організували тижден здачі крові. Це — частина всеукраїнської акції, що стартувала у червні. Автор сюжету Наталя Лозовик. Матеріал вийшов 12 липня 2012 р.

2. “Тиждень здачі крові” відбувається в Івано-Франківську. Цю гуманітарну акцію організували “пластуни”. В Україні простежується тенденція обмеження донорського руху. Переливання крові не лише підтримує стан здоров’я, а й рятує життя інших людей.

Відтак, пластуни закликають всіх охочих здавати кров на спеціальних пунктах збору. Стати донором не складно – необхідно бути здоровим. А ще є обмеження у віці – донорами є люди від 18 до 60 років. Наразі в Івано-Франківську до акції вже долучилися понад 10 пластунів.

Студент Назар Соколан – учасник акції “Тиждень здачі крові”. Про неї дізнався від друзів – “пластунів”. В обласній станції переливання здав понад 200 грамів крові. Така практика – перша у його житті. Сподівається: його кров неодмінно комусь допоможе.

Лікарі кажуть, здача крові завжди була актуальною. Адже донори повсякчас рятують людські життя.
Акція “Тиждень здачі крові” уже відбулася у Львові, Рівному, Ужгороді та Києві. “Пластуни” сподіваються: згодом вона перетвориться у добру благодійну традицію.

Іларіон Іваненко, Владислав Васильчук Новини на Вежі.