Табір проходив з 30.06.12 по 12.07.12 на території старовинної української садиби, якій більше 100-та років, в селі Цибульківка, Царичанського р-ну, Дніпропетровської обл., на землях колишньої козацької Протовчанської  паланки Вольностей війська Запорізького низового.

Праця на території садиби, приведення до ладу хати після ремонту – це наше добре діло для розбудови і відродження садиби.

Кожен день крутили педалі: і на річку, і в мандрівки, і шляхом Укріпленої лінії XVII-XVIII ст. Відвідали старовинні козацькі дерев’яні церкви. В’язали споруди, мандрували, співали (величезна подяка 52 куреню за співаники!), веселились на ватрах, ділились цікавими думками на психологічних тренінгових іграх та духовних гутірках, ганяли в футбол з місцевими хлопцями, складали практичні вмілості. Під керівництвом головного кухаря (і першуна табору!) пл. прих. Івана Чабанюка варили компоти з усього, що росло навкруги: вишні, яблука, шовковиця, абрикоси, смородина, малина і т. д… Кожного дня по сто разів можна було почути: «Оце круто!»

Табір вийшов душевним і теплим, як це притаманно станиці Дніпропетровськ.