Ужгородські пластуни відвідали Перечинський інтернат
добрі справи Tagged благодійність, Закарпаття Січень 27th, 2013Хоч святкування та проекти до 100-ліття Пласту й офіційно завершились, але добрі справи й далі продовжують крокувати!
Так, 26 січня 2013 р. пластуни станиці Ужгород завітали до Перечинської школи-інтернату, щоб подарувати дітям усмішку, подарувати речі, цукерки, книжки, показати презентацію про Пласт та художній фільм «Смурфики».
Акцію організував пл.прих. Андрій Петрушказ куреня УПЮ ч. 45 ім. Ф. Коряторвича.
Пластунів прийняли гостинно та з усмішкою. Усі діти залишилися задоволені – від подарунків та кінопоказу.
Вихователі інтернату були дуже здивовані тим, що такі молоді люди, як ми, займаються такими важливими і потрібними акціями для дітей-сиріт.
Джерело: сайт Станиці Ужгород
*
Tanya L. Pruitt каже:
Приємні хвили так швидко минають, але подарувати неповторні миті дитинства у родині може кожен або кожна сім’я з Тернопільського краю, запросивши до себе дитину із школи-інтернату, котра ніколи немала змоги побувати в соціальній сім’ї і цього потребує. Відгукнутися на дану акцію може кожна родина за телефонами у місті Тернопіль 40-01-09, 22-03-21, моб. 097-4642370, 063-1017764. Реєстрація родин проводиться і в телефонному режимі або завітавши до офісу організації “Братерство сиріт” за адресою: місто Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 23, офіс 69, третій поверх колишнього готелю “Україна”.