Вифлеємський Вогонь Миру

Ця чудова традиція – поширювати Вогонь зі Святого місця народження Сина Божого – Ісуса Христа, у церкви, сиротинці, лікарні та домівки українських християнських родин, розпочалася у 1996 році, коли вперше пластуни перебрали Вогонь від скаутів польської організації ZHP.

Із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

З кожним роком акція Вифлеємський Вогонь Миру ширшає, і вже у 2010 році пластуни мають намір отримати Вогонь Миру, Надії і Любові, як завжди, у Віденському Соборі, 11 грудня 2010 року Божого і одразу ж повезти його до німецьких пластунів у м. Мюнхен.

На наступних вихідних після отримання Вогню, 17-20 грудня, дві пластові делегації роз’їдуться у протилежні сторони – одна – на північ, до білоруських скаутів, українців у Литві, українців у Латвії і латвійських скаутів, українців в Естонії, інша – на Південь, відвідає українську діаспору у м. Новий Сад, Сербія, м. Софія, Болгарія, та м. Бухарест, Румунія.

Окрім того, заплановані традиційні церемонії отримання Вогню у харцерів на польсько-українському кордоні, куди завжди їздять львівські пластуни, передачу Вогню молдавським скаутам, якою опікуються чернівчани, а також, можливо, передача Вогню російській організації РАН/С пластунами зі східних областей.

Разом з Вогнем ми передаємо віру у світлу природу людини, надію успіхи у всіх починаннях, і любов до Бога та всіх, хто поруч. Не будьте байдужими, запаліть свічку Вифлеємського Вогню у своєму серці! Нехай від неї запалюються інші свічки…

Сайт ВВМ