Волинські сім’ї взяли участь у майстер-класі з виготовлення виробів із сіна. Мовляв, таким чином вони створюють собі святковий настрій упродовж різдвяних свят.

Сімейне свято «Солом’яний янгол» у рамках проекту «Від Миколая до Василя – казкові дні для дітвори» відбулося 7 січня у Мистецькій Крамниці в Луцьку.

На святковому майстер-класі діти разом зі своїми батьками навчилися виготовляти вироби із сіна, яке є одним із атрибутів Різдва, а також своєрідним символом сімейного затишку та злагоди. Учасникам допомагали волонтери студії «Оле-Арт» та пластуни. Представник Волинської округи громадської організації «Пласт» Олена Семенюк переконана, що такі заходи об’єднують дітей, а також допомагають знайти себе і яскраво провести дозвілля.

Сімейне свято завершило цикл заходів, що відбулись у рамках проекту «Від Миколая до Василя – казкові дні для дітвори», який реалізовувався спільно Волинською округою Пласту, та ВОГО «Оберіг мистецтв».

Головним завданням проекту стало наповнити змістом дозвілля тих дітей, які могли лишитись без належної опіки батьків та школи під час шкільних канікул.

Учасники проекту вже мали змогу зазирнути за лаштунки лялькового театру, навчитись виготовляти різдвяні листівки, а також взяти участь у передачі Вифлеємського вогню миру на польсько-українському кордоні.