Автор: Галина Матвіїв   

В рамках проекту «100 добрих справ» до Дня святого Миколая сокальські пластуни організували акцію «100 книг для дітей з особливими потребами». Результатом проведення акції було збір невеликої книжкової бібліотечки для дітей з особливими потребами.

      Незадовго до свята пластуни повідомили про проведення акції школярам, представникам громадськості, районну дитячу бібліотеку, книжкові крамниці. Особливо активними виявились школярі сокальських шкіл. В результаті було зібрано близько трьохсот різноманітних книг.

Книги були передані дітям під час святкового дійства, яке відбулося 18 грудня напередодні Дня святого Миколая Чудотворця в приміщенні Благодійного фонду “Карітас” Сокаль . Про роль святого Миколая у житті українських родин, історію свята розповів дітям директор Благодійного фонду “Карітас” м. Сокаля о. Ярослав Кащук. Сокальські пластуни організували для дітей з особливими потребами ігри, забави, допомагали святому Миколаю  роздавати подарунки, глядачі з захопленнями спостерігали за пригодами святого Миколая під час вистави театру тіней .