Автор: Галина Мітвіїв

Уже стало традицією щорічно напередодні Різдвяних свят в Сокалі проводити акцію «Вифлеємський Вогонь Миру у кожну домівку». І цьогоріч пластуни станиці Сокаль за підтримки відділу освіти Сокальської РДА привезли ВВМ до Сокаля і після ранкової Служби Божої у кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла урочисто передали його сокальській громаді. Ця акція проводиться з метою підтримки усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час.

Пластуни урочисто, під пісню Вифлеємського Вогню, внесли в храм лампадку з вогнем, яку прийняв митрофорний протоієрей, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Ярослав Кащук.
Заступник голови РДА Наталія Карташова подякувала сокальським пластунам за участь у всіх добрих справах на теренах Сокальщини. Вифлеємський Вогонь – це символ перемоги добра над злом, він є символом тепала, а також душевного спокою, любові до людей і до світу, відзначив сокальський міський голова Богдан Зарічний.

Кожен, хто був в храмі, відчував на собі духовну силу вогню; вогник переходив від дитини до дорослого, від дорослого до дитини… Опісля від лампадки, яку привезли сокальські пластуни зі Львова, десятки людей запалили свічки, бажаючи один одному добра і злагоди. Цього ж дня Вифлеємський Вогонь Миру продовжив свою подорож теренами Сокальщини: пластуни повезли його у свої осередки в місто Великі Мости, села Двірці, Хлівчани, Куличків, Бутини, Забужжя, Савчин, Опільсько і передали в школи, сільські храми, Великомостівський геріатричний пансіонат, принесли в свої родини.

Впродовж свят Вифлеємський вогонь палахкотітиме у церкві святих апостолів Петра і Павла, його зможуть взяти всі миряни, аби у своїх домівках запалити свічку любові та добра. І нехай цей вогник з місця народження Ісуса Христа зігріє своїм полум’ям наші оселі й серця.