Автор: Львівська округа

Дата річниці бою під Крутами не залишає байдужим жодного свідомого українця, а тимпаче пластуна. Тож і бродівські пластуни вирішили урочисто вшанувати пам’ять загиблих юнаків, а також нагадати громаді міста про героїчний подвиг цих молодих хлопців в історії України.

Пластуни підготовчих куренів ім. Марії Садовської-Барілотті та ім. Мирона Тарнавського за підтримки Бродівської гімназії ім. Івана Труша зібрали у центральному парку міста близько півторасотні молоді на урочисте віче.

Відзначення річниці Крут

Під тріскучий мороз були сказані і почуті слова поваги і вшанування тих хлопців, які полягли за спасіння Батьківщини. Були запрошені представники влади, священники. Та найважливіше було почути саме пластунів – ту молодь, яка будуватиме Україну. І пластуни сказали своє слово: слово поваги і захоплення вчинком юнаків.

Відзначення річниці Крут

Віче закінчилося закликом до єднання українців та любові до України. Молодь розійшлася, а запалені лампадки залишилися нагадувати кожному з перехожих про те, що є у цьому світі запалені серця, які будуть берегти Батьківщину до останнього.