Автор: Квітослава Пасічник

В рамках святкування 100 років з Дня Першої Пластової Присяги у Львові, було проведено акцію “На свято до Львова”. Всі зголошені учасники виконали умови конкурсу:  1) заповнили анкету, 2) написали есе на тему: “Як я долучаюсь та як планую долучатись до святкування 100-річчя Пласту в Україні? Яке значення мають ці акції в моєму повсякденному житті?”, 3) зробили креативне фото на тему: “Як сильно я хочу на ЮМПЗ/ДППП”.

Врезультаті, завдяки спонсорам акції, 23 пластунам, зокрема з Вінницької, Одеської та Закарпатської області було повернуто кошти за проїзд до Львова та назад додому.

Тексти подяк від переможців конкурсу:

1. пл. уч. Піддубна Дарина, станиця Бар, Вінницька округа
“Шановні добродії!
Щиро дякуємо Вам за ту добру справу, яку Ви робите для української молоді, отже – для майбутнього України. Нехай добро вернеться Вам сторицею, а пластова лілея розквітне над Україною”.
2. пл. уч. Бичко Олеся, станиця Бар, Вінницька округа
“Шановні добродії!
Сердечно дякуємо за допомогу і підтримку Пласту. Адже саме завдяки вашій небайдужості Пласт в Україні має змогу розвиватися і виховувати молодь гідними людьми. Ваші добрі справи дійсно заслуговують подяки, адже світ матиме майбутнє до тих пір, доки не згасне вогник доброти у серцях свідомих людей. Велике вам спасибі!”.

3. 17 юнаків і 2 виховників станиці Рахів, Закарпатська область
“Висловлюємо щиру подяку добрим людям, завдяки яким ми змогли взяти участь у святкуванні надзвичайної події – 100-річчя Першої Пластової Присяги! Крім участі в урочистостях, ми милувалися Львовом на  екскурсійному трамвайчику, відвідали пластову крамничку і набиралися енергії в “Пузатій хаті”! Здоровя і благополуччя Вам і Вашим родинам!!!”.

4.пл. прих. Гавриленко Ярослав, станиця Білгород-Дністровськ, Одеська область
“Дякую чудовим людям за можливість прибути на святкування такої значної події до Львова. Я дуже цікаво, весело та святково провів ці вихідні в місті Лева. Ще раз дякую вам!”

5. пл. Маслич Ярослав, станиця Вінниця
“День Першої Пластової Присяги -надзвичайно гарне свято. І мені випала честь переконатися в цьому особисто! Щиро дякую організаторам за таку можливість”.

Також  свою найщирішу подяку висловлює оргкомітет святкування Дня Першої Пластової Присяги!