Нещодавні акції

Нещодавно відбулася довгоочікувана акція “Різдвяна Свічечка”
В ній брали участь Пташата , УПН,УПЮ,УСП.
Ця акція дає змогу проявити свій акторській талант.
Боротьба була між УПН, тобто рої змагалися за перше місце.
між собою також змагалися курені 22, 56, 59, 49, 79,70
Гарно проводячи час ми також чекали на результати відповідей від суддів
Ну звичайно перше призове місце мав наш коханий курінь 22.Ми вже 3 роки підряд виграєм Різдвяну Свічечку.Тому і ця перемога була для нас дуже важлива.Після оголошення
переможців всі курені вийшли на сцену і заспівали разом колядку “Нова Радість Стала”.Коли вже все закінчилося ми тихенько пішли і з”їли наш приз.Це були смачні печенькі,які нам по заслузі дісталися.Гарний вечір був.Нам потрібно і на далі долати всі вершини . І бути ПЕРЕМОЖЦЯМИ!*

Літо-літечко скінчилось…

Отож, закінчується наше щасливе таборове літечко, і хочемо з вами поділитись останніми нашими пригодами. Як ви вже знаєте першу половину липня ми вдало відтаборували на курінному таборі і почали готуватись до крайових таборів і довгоочікуваної ЮвілейноїМіжкрайовоїПластовоїЗустрічі! Підгірянки взяли участь в таких таборах як Крайовий Вишкільний Табір, Золота Булава, КМВТ Говерля, Світанкові Віхи, Плай. А наші подруги з КВ були в проводі таких таборів як: Золота Булава, Побурлакуємо світами, КМТ “Останній герой 3″.

На фото чекайте найближчим часом!;)

Табір

Ось і закінчився курінний табір к.ч.22 ім. Марічки Підгірянки “LeVeL22″, що тривав з 28 червня по 10 липня.
http://www.plast.org.ua/news?newsid=8221

Привіт!

Нарешті ми можемо привітати вас на нашому сайті. Тут ви можете знайти всю інформацію про курінь число 22 імені Марічки Підгірянки. Ви маєте можливість дізнатися не тільки більше нашої історії, а й поринути у світ пластування разом з нами. Оскільки зараз наближається таборове літо, зокрема курінний табір, ви можете прочитати всі пікантні подробиці про нього:)

"22 курінь УПЮ ім. Марічки Підгірянки" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу