Неба мало не буває!
1aZAefVZzc4

10 – 12 травня і львівська Чота

10 – 12 травня львівська Чота ( Совух та Сойка – Олесь Хома та Наталя Козак) поїхали на Луквицю. До нас приєднались ще троє «новачків» які хотіли здійснити свою мрію і піднятися над землею. Так і сталось, про це далі 

Три години в дорозі і ось вона…Чудова Луквицька земля. Тут на нас вже чекав Боревітер ( Сашко Красілич). Приїхали ми досить пізно, тому політати в перший день не вийшло. До нас приєднався Буревісник ( Володя Максимчук).

t0nAXaKSsjk

Гарний вечір, чисте небо, яскраві зорі, перегляд серіалу «Ігри престолів» у колі друзів…Що може бути краще?!)

Наступного дня проснулись раненько і поїхали на Даньків. Вітер був досить сильний і спочатку піднімати крило та літати було досить важко. Щось ніби і виходило…Вернулись на оселю пообідати і знову Даньків. І тут почались справді хороші польоти. Один за одним піднімалися крила. Задоволені лиця «новачків», переповнення емоціями. Це був дуже насичений день.

В останній день знову зраненька поїхали на Даньків. До обіду вітер не стихав і ми літали скільки могли. Тішить те, що за ці 3 дні ми (Совух і Сойка) побили свої власні рекорди по довжині та висоті польотів на Данькові. Це було справді круто.
«Новачки» які вперше бачили крило також добилися значних успіхів. Всім вдалось відірватись від землі і вдало політати.

1lSzzzSRlqo

QOOoOjorSOk

SRhS8c2eIbg

Коментувати не дозволено.

Copyright Чота Крилатих 2014. Всі права захищено.