Неба мало не буває!
RWb-mdJOVZQ

4-5 жовтня на аеродромі “Цунів” відбувався вишкіл парашутної підготовки “UP”

Вишкіл відбувався 4 – 5 жовтня 2014 р.Б. на аеродромі Цунів. В перший день, після реєстрації учасників, весело проводили час, граючи фрізбі. Учасники прослухали інструктаж з техніки безпеки та гутірку з парапленеризму, після чого були заняття з парапланом і кожен мав змогу підняти над собою крило і навіть трішки відірватись від землі. Також відбулася екскурсія на аеродромі, де учасники мали змогу посидіти в кабіні літаків та зробити кілька знімків. Ввечері відбулась справжня пластова ватра. Веселі пісні під гітару. Всі мали змогу спробували себе в ролі пілотів на авіасимуляторі і зробили кілька авіакатастроф J… Всі були в очікуванні наступного дня, адже на них чекає перший у їхньому житті стрибок.

І ось настав цей день, всі були дуже схвильовані… Спочатку учасники повинні були пройти парашутну підготовку, де вони дізналися усі тонкощі стрибка, потім одягнули свої парашути і шоломи і почали займати свої місця в літаку. Страх і хвилювання були дуже сильними, але для декого це була мрія всього життя. Та все ж, у всіх стрибок пройшов успішно ,і всім надзвичайно сподобалося.

Ось враження учасників від стрибка:

Ярина Нижник

«Мій перший стрибок з парашутом з висоти 800 метрів…Коли мене питають: “Ярка, ну розказуй, які відчуття?!” Я просто стою і намагаюсь пояснити, що я ще не відчувала такого в своєму житті, і я не знаю якими словами описати цей кайф і адреналін…

Коли ми відірвались від землі, я зрозуміла шо обожнюю авіацію:) а коли наш інструктор відкрив двері в “безодню” і сказав мені приготуватися(стати на край) то я думала…я не думала….я насолоджувалася тим що бачу під ногами;)

І тут…я лечу…очі відкриті…серце вискакує…521…522…ай пофіг-кільце!…ааааааа…купол! Є! шнурок…ШНУРОК!!! Взялася за стропи…розвертаю себе щоб побачити дівчат…а вони…як сосиски…ахаха:)

400 метрів до приземлення…перевіряю чи ноги мене слухаються-стукаю. Добре є!

Бачу під собою двох осіб в синіх формах…думаю : ” шо такоє? Хто вони? І шо хочуть?”

До приземлення 5…4…3…2…бум!!!!! Повз землю не пролетіла…все ок… Впала на ожину…прибігають ті хлопці(виявились МНСниками)… Помогли зібрати стропи і запакувати парашут в сумку;) дякую їм:)

Це щось нове… І я впевнена шо перший стрибок буде далеко не останнім;)»

Також своїми враженнями ділиться Юрій Фітьо:

«Вишкіл видався чудовим) Гарно підібраний провід не дав учасникам сумувати:D В перший день нам провели практичну гутірку з парапланеризму) Комусь вдалось підняти крило, комусь ні, проте усі отримали надзвичайно позитивні враження^^Перший день завершився чарівно ватрою.Ранок другого дня почався з сніданку після якого нам проводили трьох годинний інструктаж як правильно вистрибувати з літака, відкривати парашут та “запаску” та що робити у критичний ситуаціях. На запитання : Що робити якщо невідкриються два парашути? – він відповів:Сьогодні не ваш день))) У мене ще ніколи не було настільки веселого інструктора)Якіж відчуття перед стрибком?) Набравши потрібну висоту інструктор відчинив дверцята літака і шляху назад вже небуло^^ Всі почали вистрибувати один за другим) коли вистрибував і я то зрозумів що ще ніколи не відчував такого почуття… це неймовірно… і тут відкрився парашут) можна було спостерігати неймовірні краєвиди з висоти семиста метрів.

Пілоти та інструктори Цунева казили, що ще ніколи в них не було такого, щоб цілий літак був заповнений лише дівчатами. Напевно вони ще ніколи не знімали стількох з дерев J Але всі здорові та щасливі, тому вишкіл вдався!)

Ось так пройшов вишкіл парашутної підготовки «UP» 2014.

Щасливого лету!

ahe7MrP7WkU

cbjh62Hc1JE

J7ts-L1BXMw

MosT_SYMp2Y

qNCH0phBvCI

s6vLMFfp7Gk

szzULi8B1Mc

w-90MTjEL8o

Xq8xZMMpceQ

znbDKZN-U-8

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.

Copyright Чота Крилатих 2014. Всі права захищено.