Неба мало не буває!
B6QqipMSbVU

М’яка Посадка 2015

22 лютого в Києві відбувся четвертий летунський вишкіл «М’яка Посадка». Організаторами вишколу були 7 курінь УСП ”Чота Крилатих”, а також зацікавлені у летунстві пластуни Києва.
Учасники довідались про те, чому літаки літають, про парашути, аеродинаміку та ще багато-багато захоплюючого. Відкриттям для учасників стала гутріка від справжньої стюардеси, яка поділилися розповідями про свою професію та провела для учасників спеціальні тести.

Після цього на вулиці ми запустили високо-високо у небо ракету. Це було неймовірно! Правда, наш парашутист (несправжній, звісно ) завис на дереві і зняти його так і не вдалося, тож тепер там є такий собі «пам’ятник парашутистам». Також на вишколі всі познайомились з летунським куренем Чота Крилатих та почули про розвиток летунства в Пласті.
Ви думали, це все? А найголовніше? Щоб точно відчути себе хоч трішечки пілтом, кожен спробував політати на різних цікавих авіатренажерах.

Після всіх почутих гутірок учасники продемонстрували на інтелектуальному змазі, що вони запам’ятали та зрозуміли. В кінці М’якої посадки Чотівці навчили співати під гітару летунські пісні , такі як 12:45 та інші. Цікавинкою вишколу стало те, що увечері, в цей день закоханих ми запустили повітряні ліхтарики на дніпровській набережній.
Загалом вишкіл видався натхненним та продуктивним. Ми навіть краєм вуха чули, що учасники збираються потрапити і на наступні летунські акції

Автор: пл. розв. Христина Скороход

-dkXmdQ3CuQ

2EUtE-k-rr0

2TSoB9eNSg0

3lHh86fCbgE

cTmq-2_YwsU

MpH8H8f1LqI

rJBbr3OHb68

WEgJ_BFz070

wZ6oSdHCvp8

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.

Copyright Чота Крилатих 2014. Всі права захищено.