Пластові великодні листівки

Христос Воскрес!

Перш за все, вітаю усіх зі світлим святом Христового Воскресіння! У ці дні шукаймо та знаходьмо примирення між нами в наших серцях та вчинках, як також шукаймо примирення з Богом! Великдень – це свято примирення. Примирення – це коли просиш у когось прощення і знову маєш друга. Бог чекає, щоб кожна людина примирилася з Ним.

А до свята – вирішив зробити всім подарунок: позбирав до купи кілька пластових великодніх листівок:)

Ця листівка надійшла від ст.пл.скоба Івана Сприня, СМ

Для привітання сучасних приятелів і потенційних меценатів табору – музею «Сокіл» зі світлим святом Воскресіння Христового у 2010 р., видано поштівку відповідного сюжету.

Це вже втретє з такої нагоди видається вітальна картка. Поштівка виконана у кольорі, на лицьовій стороні поміщено зображення однієї зі сцен Великодніх свят – т. зв. «поливаний понеділок» – пластун з коновки виливає воду на пластунку. Над ними зверху домінує силует церкви з написом «Веселих свят». На зворотній стороні листівки подано зображення пташки, яка годує пташенят у гнізді і подано контактні адреси адміністратора Фонду Сокола та мережевої сторінки оселі. Всередині поміщено текст вітання.

Поштівку видано зусиллями адміністратора Фонду Сокола пл. сен. О.Гаврилюка, ЧМ та митця пл. сен. Яреми Козака, ЧМ. Друг Ярема був автором малюнку Великодньої листівки 2008 року та частково 2009 р. Окрім виключно практичного застосування – вітального, листівка буде цікавою для пошановувачів пластової філокартії (джерело).

А ці чотири листівки прислав ст.пл. Тарас Зень, Чок

Прокоментуй!

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)

"Крок за кроком до 100-річчя Пласту!" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу