«

»

Жов 04

9-11 березня відбувся 5 ювілейний Вишкіл Української Міфології

Цього року Степові Відьми приймали учасників і гостей вишколу в пластовій домівці – станиці Борислав. Містечко прийняло пластунів гарною, сонячною погодою.
Тематикою цьогорічного вишколу була українська хата, традиції та вірування, повязані з домом. Розпочалось все представленням учасниками своїх подарунків відьомській хаті. До речі, Відьми дуже вдячні всім за багато гарних подарунків!
Завершився перший день вишколу переглядом стареньких улюблених українських мультиків про Капітошку, Петрика Пяточкіна та інших. І співи до пізної ночі.
Наступного дня ми поїхали в Нагуєвичі, рідне село Івана Франка, побували в батьківській садибі письменника Гутірки-майстерки-ігри, десь так пройшов другий день вишколу. Різні, неймовірно смачні і вишукані страви від нашої майстерної господині Олі Гузьо не давали нікому голодувати. :) Ввечері відбувся конкурс краси «А я дівка красна – на все село ясна», в якому взяли участьучасниці вишколу, Віночок красуні виборола Гандзя Тичка.
Після конкурсу відбулося кульмінаційне дійство нашого вишколу! Ні, не опитник :) Виступ львівського дівочого гурту «Cherry band».
Третій день пролетів скоренько: ще пару гутірок, опитник, закриття і до дому.
За ці, здавалося б короткі, 3 дні всі, хто хоч якось долучився до вишколу, вже стали справді однією сім’єю. Це, мабуть, один з найтепліших і дружніх вишколів української міфології!
Відьми дякують всім, і заразом запрошуємо всіх бажаючих наступного року на 6-ий ВУМ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

"Референтура Етнопластування" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу