«

26-28 квітня відбувся Вишкіл Української Міфології

Чим для нас є сім’я? Тим найсокровеннішим і найпотаємнішим, що ховаємо на денці серця. Тим єдиним, яке здатне надати будь-коли коли крила у найглибшому проваллі.
Для української нації плекання родинних традицій завше було найосновнішим завданням, яке передавалося з бабусиною колиханкою, татовою наукою і маминими рецептами пляцків. Дідусевим медом і тетовою вишиванкою. Твої рідні – твоя опора, твоя кров, яка тече у твоїх венах і дає змогу йти вперед. Твоє коріння.
З 26 по 28 квітня 2013 р. Б. в рамках реферантури Етнопластування у м. Борислав, що у Львівській області на вже шостому по своєму рахунку, але вперше по своєму статусу, крайовому Вишколі Української Міфології, зародилася нова, по-своєму скажена і унікальна сімейка ВУМівців, яка протягом цих трьох днів отримала змогу доторкнутися до найпотаємнішого, до основи основ, до того – з чого все починається – з мами і тата. З першої вишиванки і казок. З перших залицянь і плетіння весільних вінків.
Програма вишколу була наповнена непростими майстерками, які щороку є унікальними, жвавими іграми, забавами і надзвичайно цікавими гутірками, основною метою яких було не навчити учасників чогось нового, а, навпаки, розповісти побільше про свою сім’ю, поділитися “своїми” таємницями ну і звісно дізнатися те, як це було колись і вберегти ці традиції на майбутнє, для наших вже внуків.
Провід вишколу висловлює величезну подяку кожному з інструкторів, хто долучився до нашого спільного магічного казанка, який зачудував всіх своєю магією єдинства і відьмацтва, як не крути;)
Любимо вас і чекаємо наступного року. Щиро ваші, чорноокі і таємничі, Степові Відьми. Шару – шарі!

 

IMG_9728 5N_oVJPtK_I KjwyAn2LH_Q PojeI3o-bXI

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

"Референтура Етнопластування" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу