четвер, Серпень 27th, 2015...14:09

Курінний табір 2015

Jump to Comments

У липні 2015р. юначки куреня ч.44 ім. Зеновії Франко мали змогу забути що таке соціальні мережі, відлучитись від проблем буденності , поринути у життя з природою та поїхати на курінний табір, ідеєю якого була роль жінки на війні. Наша мандрівка розпочався з с. Бистриця. Звідти ми вирушили у синю даль Ґорґан, мандруючи шляхом тих, хто відав своє життя за ідею вільної України і усіх нас . Також відвідали історичну пам’ятку України – Урочище Пекло, де загинуло багато вояків. Ця мандрівка, була особливою для кожної з нас. Вона додала нам віри у себе і допомогла зрозуміти, що жінка була невід’ємною частиною війни. Переночувавши ніч, неподалік від урочища, Франківни із хорошим настроєм вирушили у с. Стара Гута, на місце проведення стаціонару.
Впродовж наступних кількох днів коли юначки прибули на місце табору, вони почали ознайомлюватись з історією виникнення УПА, життям в підпіллі, мали змогу поспілкуватися з пані Катрусею, яка була свідком бойових дій, активно допомагала повстанцям.
Незабутньою частиною табору для всіх учасників стала вмілість I I пера. Спочатку вони слухали теорію про будування шелесту, добування вогню та їжі в природі, засоби самозахисту. Потім розбіглись по лісі у пошуках місця для шелесту, та зайнялись їх будуванням. Настала ніч, всі розійшлись по своїх «будиночках на одну ніч». Ця ніч була спокійною. Тому на наступний день, чудово виспавшись всі повернулись на терен табору.
Однієї тихої ночі пролунав звук свистка, це був алярм в одностроях. Всі стривожені вибігли в одностроях, і стали у лаву. Це друга незабутня ніч. В цю ніч свою присягу, на синьо-жовтому прапорі склали 4 юначки г. « Веселкові»: Николишин Діана, Розвадовська Софія , Савчак Марта та Кондратенко Віка. Також в ступені виросли Ярина Луцик, яка стала розвідувачкою, та Уляна Луцик і Софія Городецька, які отримали ступінь прихильниці.
Першунами табору стали: молодше юнацтво пл.уч. Николишин Діана та старше юнацтво пл.уч. Рома Доман. З чим ми їх вітаємо і бажаємо нових звершень у Пласті.
-YQ-JeXI7dMsYoTwk6L-SASWfGh93cJEkmEG89iFRNWAiCcnGC4UP-gH4qIN0HdeSA4LLVIrmrnxkComments are closed.

"к.ч. 44 ім. Зеновії Франко" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу