Серпень 27th, 2015

Курінний табір 2015

У липні 2015р. юначки куреня ч.44 ім. Зеновії Франко мали змогу забути що таке соціальні мережі, відлучитись від проблем буденності , поринути у життя з природою та поїхати на курінний табір, ідеєю якого була роль жінки на війні. Наша мандрівка розпочався з с. Бистриця. Звідти ми вирушили у синю даль Ґорґан, мандруючи шляхом тих, хто відав своє життя за ідею вільної України і усіх нас . Також відвідали історичну пам’ятку України – Урочище Пекло, де загинуло багато вояків. Ця мандрівка, була особливою для кожної з нас. Вона додала нам віри у себе і допомогла зрозуміти, що жінка була невід’ємною частиною війни. Переночувавши ніч, неподалік від урочища, Франківни із хорошим настроєм вирушили у с. Стара Гута, на місце проведення стаціонару.
Впродовж наступних кількох днів коли юначки прибули на місце табору, вони почали ознайомлюватись з історією виникнення УПА, життям в підпіллі, мали змогу поспілкуватися з пані Катрусею, яка була свідком бойових дій, активно допомагала повстанцям.
Незабутньою частиною табору для всіх учасників стала вмілість I I пера. Спочатку вони слухали теорію про будування шелесту, добування вогню та їжі в природі, засоби самозахисту. Потім розбіглись по лісі у пошуках місця для шелесту, та зайнялись їх будуванням. Настала ніч, всі розійшлись по своїх «будиночках на одну ніч». Ця ніч була спокійною. Тому на наступний день, чудово виспавшись всі повернулись на терен табору.
Однієї тихої ночі пролунав звук свистка, це був алярм в одностроях. Всі стривожені вибігли в одностроях, і стали у лаву. Це друга незабутня ніч. В цю ніч свою присягу, на синьо-жовтому прапорі склали 4 юначки г. « Веселкові»: Николишин Діана, Розвадовська Софія , Савчак Марта та Кондратенко Віка. Також в ступені виросли Ярина Луцик, яка стала розвідувачкою, та Уляна Луцик і Софія Городецька, які отримали ступінь прихильниці.
Першунами табору стали: молодше юнацтво пл.уч. Николишин Діана та старше юнацтво пл.уч. Рома Доман. З чим ми їх вітаємо і бажаємо нових звершень у Пласті.
-YQ-JeXI7dMsYoTwk6L-SASWfGh93cJEkmEG89iFRNWAiCcnGC4UP-gH4qIN0HdeSA4LLVIrmrnxk

Квітень 21st, 2015

Барди

Гурток “Морські Розбійниці” разом із Соломією Коваль, організували і провели благодійний вечір бардів.
Для нашого гуртка- це була перша організована акція на рівні станиці. Море ідей, креативність та бажання зробили своє. На жаль, невелика кількість людей потішила нас своєю присутністю. Проте, наш прекрасний настрій не залишав нас.
Познайомившись і наспівавшись, гості вечора поласували смачненьким, що з любов’ю приготували юначки нашого гуртка.Чудово проведений час в колі друзів і пісень дав кожному своє. Саме така атмосфера надихає всіх на добрі вчинки. Тому, всі кошти, які вдалося зібрати, пішли нашим воякам в АТО. З хорошим настроєм і згадками про вечір ми розпрощалися і розійшлися по домівках.
imageimage

Лютий 13th, 2015

День Пластуна 2015

Курінь ч. 44 ім. Зеновії Франко разом із куренем ч.23 ім.Степана Бандери порвали всіх своєю сценкою на ДП. Бомбезна атмосфера, пречудовий настрій та креатив були присутні на кожній репетиції.Ми вкотре довели,що, аби мрії збувалися, не достатньо лише придумувати їх. Кожен із нас доклав свою частинку до очікуваної перемоги. Відповідальність,сміх, креативність-ось, що допомогло нам перемогти.
Отож, к.ч.44 ім. Зеновії Франко і к.ч.23 ім. Степана Бандери здобули ГРАН-ПРІ на фестивалі пластової творчості-День Пластуна. Ці неймовірні емоції, які ми пережили на сцені, залишаться в серці кожного.gx3g8UsP8Qk

OV8fRw6UV4EOV8fRw6UV4E64XyOpAdGqg

Січень 3rd, 2015

Вечорниці на Андрія 2014

Цього року Франківни вирішили зробити вечорниці з куренем ч.23 ім. Степана Бандери.

Трішки поворожили і зустріли хлопців із гарячою вечерею. Наївшись вареників, ми провели декілька конкурсів і закінчили вечорниці невеличкою, затишною, теплою, приємною і оригінальною ватрою.
Всі розійшлися по домівках з хорошим настроєм і прекрасними спогадами.4es3C9CIii81-kkB4Z6JE8JMK1RP_CC9o

Грудень 21st, 2014

Осінній Рейд 2014

Два дні, команда “Бурхливі”, блукала по Львівській області і доблукалася до перемоги. Погода також усміхнулася нам. Сонце і краплинка дощу, супроводжували нас під час мандрівки.
Першого дня наша команда взяла 6 точок і море емоцій. Підтримка один одного не покидала нас. Кожна з дівчат поборола себе і доклала свою частинку до перемоги. Ми вчасно фінішували , втомлено завалилися в намет і заснули.
Другий день не переставав дивувати нас. Ми взяли 5 точок. Як не дивно, з усмішками фінішували і роз’їхалися по домівках. Через деякий час ми знову зібралися разом, щоб отримати приз. Все ж таки ці два дні були чудові! І наша команда довела, що гідна 1-го місця. Впевнена, що ми ще покажемо себе в майбутньому і доведемо, що можемо і вміємо все!4I7bQZAQteQ

2gSgrsYy340

Грудень 11th, 2014

Курінна рада

6 та 7 вересня з сонечком на небі і в серцях к.ч.44 ім.З.Франко провадив свою курінну раду. протягом цих днів Франківни багато гомоніли про то що було і що буде, тай так догомонілись, що обрали собі новий провід куреня, аби попередній відпочив і набрався повно сил.Тепер у нас новий провід:
курінна – пл.розв.Нецько Вікторія
курінний суддя -пл.уч. Савчак Божена
писар – пл.прих. Ярина Луцик
скарбник – пл.уч. Долинска Ірина
домівкар – пл.уч. Козій Богдана
господарник – пл.уч .Доман Романа
хронікар – пл.уч. Борейко Софія
онлайн хронікар – пл.уч. Юренц Ольга
святкова – пл.уч. Дідула Ганнуся
На курінній раді наша зв’язкова ст.пл.вірл. Каїнська Софія, СВ, передала зв’язківство ст. пл. вірл. Угриновській Ірині, СВ. Також, у нашому курені з’явилася нова юначка, Луцик Уляна. Вона перейшла з новацького рою і стала частинкою Франківен, з чим ми її і вітаємо.
Загалом, курінна рада пройшла дуже добре. Минулий провід успішно здав свої каденції і поділився досвідом з теперішнім проводом. Бажаємо сили і натхнення всім, хто займає в соїх куренях посади. Вітаємо всіх з початком пластового року:)
09.09.14
imageimage

Вересень 21st, 2014

Верітас

СКОБ!
44 – ті, ось і закінчився “ВЕРІТАС”, ми показали чудову пластову поставу, зайнявши 2 місце! Було тяжко, хлопці зачаровували своєю вродою, та ми не велись, зосереджувались на змазі й не більше. Ми показали себе ідеально, зайнявши перше місце, на змазі “відгадай мелодію”, окрему подяку хочу висловити нашій любій виховниці – Сяні, бо якби не вона, то нас би і не було, так само хочу подякувати учасникам команди “рагнарок” – Божені, Марті та Алі, ви молодці, я пишаюсь вами!

Вересень 6th, 2014

Курінний морсько-вишкільний табір “Острів щастя”

У липні цього року відбувався курінний табір 44-го куреня ім. Зеновії Франко.

Темою курінного табору було морське пластування, тож відбувалося все це на озері Барвінок. Впродовж табору учасниці мали змогу ознайомитися з історією піратства та піратської кухні, історією морського пластування,зустрітися із старшопластунськими морськими куренями та вживу з ними поспілкуватися. Також були практичні заняття на воді, спортивні змаги з пляжного волейболу, боротьбі. Також юначки демонстрували практичні вміння з самозарадності, піонірки та картографії.

Цього року старший гурток перебрав організацію курінного табору та став проводом. Тож таким складом було організовано табір:

– капідан (комендант) – ст. пл. вірл. Софія Каїнська, СВ

– замкомпоорді (замісник коменданта по морському ділі) – ст. пл. вірл. Ірина Угриновська, СВ

– ас (бунчужна) – пл. розв. Ярина Заяць

– 2 ас (писар) – пл. розв. Соломія Терех

– 3 ас (інтендант) – пл. розв. Крейденкова Вероніка

– 4 ас (господарник) – пл. розв. Вікторія Нецько

– виховниці – г.ч. 1 “Карибське море” – пл. уч. Даниїла Стадницька, г.ч. 2″Смарагдове море” – пл. розв. Крейденкова Вероніка, г.ч. 3 “Мертве море” – пл. розв. Вікторія Нецько

Також на таборі, вперше на курінному прапорі, склали присягу одразу 6 юначок! Тож, у нас в курені з’явилось 6 нових блакитних хусток! Також по закриттю табору у ступені виросли Віка Нецько, яка стала розвідувачкою, Софія Шняк, яка отримала ступінь прихильниці.

Першункою стала пл. уч. Гануся Дідула, з чим її і вітаємо!)

 

10565284_659912754100868_8298107930040191839_n

Вересень 6th, 2014

Свято весни

Свято Вести 2014 для Франківен починалося однозначно жваво.Вже в березні в нас були перші тренування,згодом вишкули,тематичні гутірки тощо.Напередодні СВ в нас був вишкіл практичного пластування “Карта”,де ми добре навчилися командній грі,співпраці та різноманітним навичкам в природі.
Саме СВ почалося з веселої дороги до місця.Йшли ми в прямому значенні цього вислову “крізь стерни до зірок”,адже тема цьогочічного СВ “Країни ЄС”
За задумкою було так,кожен курінь мав свою країну ЄС. Нам випала така країна Євросоюзу, як Румунія і ми тому були вельми раді.Нашим завданням було відтворити культуру нашої країни,гастрономію,пісні,танці,одяг…
Коли ми прибули на місце,то над головою світило усміхнене сонце, а в небі літали літаки.Грала гучна музика і це було дісно свято,Свято Весни)
Було багато різноманітних конкурсів в яких 44-ті брали учать.Цьогоріч ми отримали друге місце з футболу,чим воістину пишаємося.Горді,що в нас в курені є такі чудесні дівчатка,які дійсно вміють грати і не просто йти,а бігти до своєї мети.
СВ 2014 принесло куреню багато знань а також,нову офіційно приняту членькиню куреня Ярину Луцик,так само вона ж отримала першунство на вище згаданову вишколі “Карта” з чим ми її і вітаємо.Так само в курені є новоіменована розвідувачкою Соломія Коваль.
Коли всі нові ролі було розібрано ми почали збиратися в дорогу.Дорогою знову співали пісень,сміялися і величезною колоною в якій не було видно ні початку ні кінця йшли до електрички.

lhEp2KBDQOc W_8Jvv7MRSQ

Вересень 6th, 2014

Вертеп

Після вечорниць, здружившись з хлопцями-Орликами, ми спільно організували вертеп.

Гарний настрій був нам забезпечений, адже перед стартом ми добряче набавилися у гру “Мафія” та наспівалися колядок. У перший день ми подарували багато радості малим діткам, а собі усвідомлення того, що ми робимо щось важливе, тож у другий день ми демонстрували свій вертеп із ще більшим азартом. Головною подією того дня став наш виступ на міському святі вертепів у Шевченківському гаю. Також ми завітали у гості до попередньої зв’язкової та її діток, чим були дуже задоволені.

J5em6k27_r0

Наступна сторінка »

"к.ч. 44 ім. Зеновії Франко" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу