Станиця Івано-Франківськ » 9 січня в Івано-Франківську відбулась “Різдвяна свічечка”

Січ 12 2012

9 січня в Івано-Франківську відбулась “Різдвяна свічечка”

Автор новини: о 2:17 pm розділ: Звіт акції

«Різдвяна свічечка» – традиційна пластовий захід, що був започаткований у діаспорі у 1950 році. Пластуни по ” цілому світу духовно об’єднувались, запаливши символічну свічечку” в той же час, коли в Україні сходила перша зірка і починався Святвечір.

З часом пластуни міняли час зустрічі, але традиція “запалювання свічечки” продовжувалась. Вона триває і сьогодні, в багатьох станицях пластуни сходяться разом і спільно запалюють “свічечку” як символ духовної злуки всіх пластунів з українським народом.

Станиця Івано-Франківськ не є винятком. Цього року традиційна для акція відбулася 9 січня в приміщенні актового залу середньої спеціалізованої школи № 11. Цей захід був спрямований не лишень, щоб запалити вогонь любові і добра у своїх серцях і полинути до наших співвітчизників за кордоном, але й для того  надати святковий настрій, влаштувати зустріч пластової родини від маленьких пташат до поважних сеньйорів, яка дає нагоду взаємно побажати веселих свят, а також подивитись на пластові вертепи і спільно поколядувати.

Особливістю нашої Свічечки було й те – що це перша акція в станиці до 100-річчя Пласту.

На нашому святі були присутні не лише юнацькі вертепи, але й старшопластунський, новацький та вертеп маленьких пташат, які не зважаючи на свій досить юний вік змогли підготувати, разом із сестричками  чудовий вертеп. А ізюминкою нашого свята були виступи талановитих пластунів нашої станиці. Так  вертеп 1 куреня УСП та 16 куреня УПС “Ватага Бурлаків”, який доніс всім гарний настрій та щирі посмішки від виконання колядок та професійної акторської майстерності.

Цьогорічне свято «Різдвяна свічечка» в Івано-Франківську пройшло досить на високому рівні. Добре підготовлені команди, хороші виступи талановитих пластунів, присутність преси, телебачення. А що найголовніше нам вдалось донести до гостей атмосферу сімейну різдвяного свята – завдяки єднанню усіх поколінь .

А у конкурсі вертепів курені станиці здобули такі призові місця:

  • 1 місце  –  к. ч. 22 ім. М. Підгірянки
  • 2 місце – к. ч. 70 ім. О. Кобилянської та к. ч. 49 ім. І. Миколайчука
  • 3 місце – к. ч. 79 ім. В. Липинського

За проведення заходу в Івано-Франківську була відповідальна Булава УПЮ станиці: пл. розв. Максим Чекіс, пл. розв. Іра Бережницька та пл. розв. Оленка Федюк на чолі з референтом УПЮ ст. пл. вірл. Ольгою Слободян. Ця станична акція була організована як проект на ІІІ пробу.

Коментування вимкнуто
Comments are closed at this time.

"Станиця Івано-Франківськ" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу