Станиця Івано-Франківськ » Відбувся вишкіл з скелелазіння “Каменяр 2012″

Жов 03 2012

Відбувся вишкіл з скелелазіння “Каменяр 2012″

Автор новини: о 1:10 pm розділ: Звіт акції

Цих вихідних, з 28 по 30 вересня вже вшосте старшопластуни з куреня УСП ч.1 та куреня УПС ч.16 “Ватага Бурлаків” організовували осінній семінар-вишкіл зі скелелазіння «Каменяр». Впродовж трьох днів скелі Довбуша зібрали навколо себе   пластунів та їх друзів з різних куточків України.

Метою вишколу, окрім популяризації скелелазіння як виду спорту, було також показати юнацтву як можна проводити весело та корисно свої вихідні за межами міста.

У семінарі взяли участь близько 20 учасників, серед яких були пластуни зі Львову, Івано-Франківська, Тернополя, Стрия, Коломиї, Надвірної та Печеніжина, а слідкували за їх безпекою та навчали основам скелелазінню близько 13-ти кваліфікованих інструторів та членів проводу вишколу. Також “Каменяр” традиційно відвідало багато гостей, які не могли оминути нагоду відпочити на скалах у веселому товаристві.

До програми вишколу ввійшли як практичні заняття на скелях, так і теоретичні інструктажі. Поділ на колибу відбувався відповідно до фізичних можливостей та навичок учасників, що оцінювались під час проходження траверсу в перший день вишколу. Наступного дня, уже по колибах та зі своїми інструкторами, учасники мали практичні заняття на скелях, під час яких не лише вчилися лазити, а й страхувати, а також ті, хто не вперше на вишколі, мали можливість навчитись самим завішувати маршрут. В останній день вишколу учасники мали змогу перевірити чого навчились за час вишколу на символічних змаганнях: проходження Біговухи на час, подолання траверсу та ще одного маршруту на техніку, одягання системи, бухтування линви та перевірити свій вестибулярний апарат на слеклайні. Найшвидшим і найвправнішим виявився пластун з Івано-Франківська – Роман Добровольський.

Провід вишколу дякує учасниками за хороший настрій, закликання погоди, добровільні чергування та розуміння; а інструкторам та всім, хто хоч якось доклався до організації вишколу, – за витрачений час, вкладені сили та знання, допомогу та адекватну поведінку.

До зустрічі на скелях!

З повагою комендант вишколу ст.пл.вірл. Галина Стрипа

Коментування вимкнуто
Comments are closed at this time.

"Станиця Івано-Франківськ" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу