Станиця Івано-Франківськ » День пам’яті патронів 2015

Кві 02 2015

День пам’яті патронів 2015

Автор новини: о 4:00 pm розділ: Звіт акції

DSC_1555

21 березня 2015 р.Б. у станиці Івано-Франківськ відбувся захід “День пам’яті патронів” метою якого є формування в учасників почуття патріотизму та вшанування пам’яті патронів пластових куренів.

Вже традиційно, 4 рік поспіль, захід організовує к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки. Цього року його було приурочено до 134-ї річниці від Дня народження патронеси куреня – Марійки Підгірянки. Символічним стало також і місце проведення – Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки.

У заході взяли участь 8 юнацьких куренів станиці Івано-Франківськ, які спробували свої сили у такихконкурсах:

  • Конкурс віршів “Слухати та чути…”
  • Конкурс акустичної пісні “Своє краще”
  • Інтелектуальний конкурс “Чи знаєш ти?…”
  • Конкурс презентацій “Варті наслідування”

Цьогорічною новинкою став благодійний ярмарок «В єдності сила» зібрані кошти від якого були надіслані вихованцю Калуського Пласту, що втратив ногу під час оборони Донецького аеропорту, Станіславу Стовбану.

Організатори щиро дякують усім куреням за участь, креативність та гідне представлення своїх патронів, а саме: к. ч. 22 ім. Марійки Підгірянки, к.ч. 27 ім. Володимира Івасюка, к. ч. 49 ім. Івана Миколайчука, к. ч. 56 ім. Мілени Рудницької, к. ч. 59 ім. Степана Ленкавського, к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської, к. ч. 79 ім. В. Липинського та к. ч. 99 ім. П. Скоропадського. Також особливу подяку висловлюємо цьогорічному складу журрі, а особисто:

  • пл.сен.пр. Оксані Румак, БлиСк
  • пл.сен.пр. Андрієві Винницькому, ВБ
  • ст.пл. Ользі Зень
  • пл.сен. пр. Володимиру Федораку, СМ

У загальному заліку перемогу здобула команда від к.ч. 22 ім. Марійки Підгірянки, які отримали сертифікат на 500 грн. для проведення курінного табору. Друге та третє місце розділили між собою відповідно к.ч.56 ім. Мілени Рудницької та к.ч.70 ім. Ольги Кобилянської.

Завжди буде актуально вшановувати і не забувати імена тих, кого ми обрали для наслідування, детальніше вивчати та ознайомлюватись з новими та незвіданими віхами їхнього життя та зрозуміти, чим ці люди керувались, за якими принципами жили і чому ми, сучасні українці, повинні їх наслідувати з гідністю.

«День пам’яті патронів» відбувся у рамках конкурсу від п. к. УСП «Блискавки» – «БлиСкавичий захід».

Коментування вимкнуто
Comments are closed at this time.

"Станиця Івано-Франківськ" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу