Українці на скаутському балі в Угорщині

У м. Будапешті, Угорщина, 11-12 лютого відбувся традиційний щорічний скаутський бал. Троє пластунок зі Львова склали українську делегацію на цій святково-урочистій події. На цей бал пластунів люб’язно запросила скаутська організація Угорщини (Hungarian Scout Association).

Прибувши до столиці Угорщини, на вокзалі нас гостинно зустрів наш гід – Габор, який  провів до місця, де мала проходити урочиста подія в житті всіх скаутів Угорщини – щорічний скаутський бал. Також, наш гід люб’язно показав нам нашу скромну домівку на час  перебування в чужій, але дуже привітній країні.

Залишивши свій багаж, ми  вирушили на прогулянку мальовничими місцями Будапешту. Зробили чимало фото напам’ять, які сподіваємось буде цікаво переглянути і тим, хто колись бував в Будапешті і тим, хто лише хоче туди потрапити, адже це 100% того варте. Спілкування з Габором було цікавим та захоплюючим.

Святковий вечір проходив у «Budapest Szent Imre high school». Ми із захопленням дивилися на красу та злагодженість танців, а також на шоу-програму підготовлену організаторами. Попри всю красу самого балу, варто відзначити, що оригінальність тематик, а саме «Гавайський стиль» не суперечило самій концепції свята.

На одному з поверхів гімназії проходили міжнародні презентації, зокрема австралійського Джемборі та деяка інформація про українське ЮМПЗ. Ми дізнались,що група угорських скаутів мають на меті відвідати наше ЮМПЗ і вважають за честь та цікавий досвід побувати на ньому.

Переповненні позитивом від спілкування та присутності в атмосфері свята, наша маленька делегація зранку наступного дня, почала «підкоряти» незвідані раніше культурні цінності Будапешту, його красу, помпезність та старовину.

Корисні, цікаві знайомства та незабутньо проведений час залишили в наших серцях тільки приємні спогади, про відвідини щорічного скаутського балу в Будапешті.

Щиро  сподіваємось наступного року знову побувати там, проте вже значно чисельнішою делегацією.

Інформацію подала: делегація з України: Олена Рибак, Оксана Баліцька та Юля Оленчин

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу