Промова в парламенті Канади з нагоди 100-ліття Пласту

5 квітня 2012 року в канадському парламенті відбувся виступ лідера Ліберальної партії Канади п. Ральфа Ґудейла з нагоди 100-літнього ювілею Пласту.

Доктора Олександра Тисовського можна назвати українським Лордом Байден-Пауелом.

Через п’ять років після того, як Лорд Байден-Пауел заснував скаутський рух у Великобританії, Тисовський створив подібний рух в Україні, відомий під назвою «Пласт». І 12 квітня цього року Пласт буде відзначати 100-літній ювілей.

Сьогодні Пласт, як міжнародна організація української молоді, сприяє особистісному розвитку, допомагаючи молодим людям виростати сумлінними, відповідальними і корисними громадянами місцевих, національних та світових спільнот. І завжди з незмінною любов’ю до України.

Я пам’ятаю, яким схвильованим був наш колишній колега Борис Вжесневський того дня в 2007 році, коли кілька сотень пластунів з Канади та з-за кордону зібралися тут, на Парламентському Пагорбі.

Сьогодні ми віддаємо належне добрій роботі українського скаутського руху, включаючи й Пласт в Канаді. Вітаємо 1,2 мільйони українців Канади. І знову висловлюємо наше захоплення справжньою вільною і демократичною Україною!

(джерело)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу