Підсумкова конференція проекту «Скаутинг для ромів в Україні» відбулась 17-18 грудня 2012 р. у м. Києві.

17-18 грудня 2012 р. у приміщенні Міжнародного інституту менеджменту у м. Київ було проведено підсумкову конференцію проекту «Скаутинг для ромів в Україні», який проводився Молодіжною організацією «Пласт – Національна скаутська організація України», а також Словацькою скаутською організацією «Slovensky skauting» за підтримки програм «Схід-Схід: Партнерство без кордонів» та «Рома України» Міжнародного фонду Відродження.

Ціллю підсумкової конференції було проаналізувати і оцінити результати проекту та поділитися набутим досвідом зі скаутами з інших країн, а також українськими громадськими активістами.

Участь у підсумковій конференції взяли 23 учасники із різних організацій: скаути зі Словаччини, Словенії, Румунії, Угорщини та Чехії, ромські активісти, представники Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» і Конгресу національних громад України та ін.

Захід тривав два дні. У програмі були презентації досвіду пластунів та словацьких скаутів у впровадженні скаутингу для ромів, їх порівняння, обговорення особливостей роботи з ромами та іншими національними меншинами, зокрема специфічних елементів скаутської програми, адаптованих до їхніх потреб та зацікавлень, способів мотивації ромських дітей та молоді, роботи з їхніми батьками. Активісти, що не є скаутами, також презентували свій досвід роботи із нацменшинами, який буде корисним для вдосконалення ромської скаутської програми.

Усі учасники проекту були дуже задоволені конференцією, отримали багато позитивних емоцій, цікавих знайомств, корисних знань та планів на майбутнє.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу