Як старшопластуни зголошуються на Метаморфози?

Стосовно 18-річних на таборі УПЮ та їх зарахування на 2 етап як волонтерів:
Зголошення для 18-річних дещо відрізняється. Бо є таке правило, що всі повнолітні мають долучитись до організації 2 етапу ЮМПЗ як волонтери. Учасники таборів для УСП стають автоматично волонтерами.
Оскільки нема такого зголошення, щоб зголоситись на табір УПЮ і на 2 етап як волонтери, організатори ЮМПЗ запропонували наступну систему зголошення:
1-ий крок – заповнити зголошення  http://www.plast.org.ua/?pageid=1902.
2-ий крок – вибрати волонтерську ділянку із переліку, яку  можна знайти тут: http://www.plast.org.ua/?pageid=1907 в пункті “Основна волонтерська ділянка”.
3-ій крок – надіслати оргкомітету табору номери зголошення та назву ділянки, яку обрали (старшопластуни-учасники Метаморфоз стають інструкторами мистецького напрямку ЮМПЗ).
Тоді вони платитимуть 550 грн. вкладки. І не потрібно їм дозволів батьків. Але вони мусять підготувати медичну книжку із пройденим медоглядом.
Звичайно, якщо хтось не хоче бути волонтером, він на ЮМПЗ може бути гостем, але гості платять 750 грн. вкладки і не забезпечуються харчуванням.
Зголошуйтеся терміново! Чекаємо!

Метаморфози – 2012

 

Метаморфози-2012: там, де твориться диво!

Тебе втомили сірі будні, і ти своїми ніжками стоптав усі стежки дивовижних Карпат? Твоє серце співає, а душа прагне польоту? Ти нарешті проявляєш сміливість відкрити себе світові, відчути справжні випробування, такі, які ніколи раніше не відчував: випробування духу, поклик серця, вправляння крил і, врешті, чар першого польоту!

Якщо твої відчуття схожі, тоді 46-ий курінь УСП Літавиці запрошує у світ творчого та прекрасного, який відбуватиметься з 9 до 18 серпня 2012 року у мальовничих місцинах сонячного Закарпаття!

На тебе чекають справжні яскраві емоції, неординарні ділянки, цікаві екскурсії, декілька див, професійні майстри-інструктори та дуже несподівані гості!

Усі події табору відбуваються у горизонтальних та вертикальних паралелях під гаслом «Пласт-Арт: 100 яскравих років!».

Протягом 11 днів учасники відчують чарівний світ мистецтва, течії, епохи, естетичні настрої 20-го століття, які впритул переплетені з історичними подіями цього часу. І що найважливіше: душа кожного учасника зазнає дивовижних перетворень, метаморфоз, які назавжди змінять їх світобачення, прагнення до прекрасного, волю до великого та віру у неймовірне! Кожна наша творча іскринка запалає яскравим мистецьким багаттям!

Відкрий свою душу! Запали своє серце!

Христина Федотова

"Метаморфози" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу