header image

Перший пост

Posted by: mykola | Листопад 12, 2009 | 3 Comments |

Отже перший пост… Ще поки не ясно як все тут працює, але будемо пробувати – з другого разу виглядає вже не так незрозуміло як з першого, отже є надія, що на п’ятий раз питань взагалі не виникатиме :)

Стартувала чергова спроба Пластового порталу налагодити комунікацію між пластунами – думаю ні в кого не виникає запитань для чого це потрібно і яку користь може принести організації. Тепер залишилось прожити деякий час, щоб зрозуміти чи ця спроба стане вдалою чи все ж таки і вона повторить долю багатьох попередніх спроб з подібною метою. Думаю, що “старожили” Пластового порталу пам’ятають, що ще декілька років тому відбувалось на форумі – десятки повідомлень в день (і не просто в Теревенях, а в цілком серйозних обговореннях), ламання списів в надсерйозних дискусіях, обговорення дискусій з форуму в живу і т.д. Але “старше” покоління підросло і тепер вже немає стільки часу на дискусії (а може просто відсутні питання, над якими можна дискутувати ;) ), “молодше” покоління має вкантактє, фейсбук і ще купу різних соціальних мереж і тому не потребує площадки для спілкування і, як наслідок всіх цих процесів, останній рік чи два форум ледве жевріє. Добре це чи погано сказати важко, але постійно спроби створити щось подібне на соціальну-мережу-тільки-для-пластунів говорять про те, що все  ж таки чогось не вистачає… Ну що ж, маємо чергову спробу таки створити таку мережу – решта, як це часто говориться в Пласті, залежить тільки від нас самих.

І як завжди в таких випадках спродіваюсь, що вся ця і наступна писанина не стане додатковим наповненням всесвітньої трясовини :)

under: Головна

Responses -

І все ж таки основна ціль Ми.plast.org.ua – дати можливість простого і зручного способу створення сторінок для пластунів, пластових гуртків, куренів, станиць і т.д. (як добре читати вступні слова ;) ), а не соц.мережа для пластунів…

Це все чудово, але я не можу дати собі ради з тим ВордПресом… :-(

Ярчег, тут в принципі все просто, хоч не все працює ;)

Leave a response -

You must be logged in to post a comment.

Categories

"Будь іскрою як мрієш бачити багаття" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу