header image

Пласт в 2012 році

Posted by: mykola | Лютий 15, 2010 | 2 Comments |

“Кандидатська” програма на Крайовий з’їзд 201, якщо виберуть, то за 2 роки треба звіритись з “досягнутим”….

КПР

Крайова пластова рада максимально динамічна структура, яка є двигуном для Пласту в Україні. Основна частина рішень приймається з перспективою на майбутнє, а не для вирішення поточних питань. Всі технічні питання діяльності організації делеговані на рівень виконавчої структури або на рівень округ/великих станиць – КПР займається виключно стратегічними питаннями діяльності організації.

Інформація

В Пласті: Налагоджений вільний обмін інформацією в організації по вертикалі і по горизонталі. В будь-який момент  часу будь-який дійсний член Пласту може отримати будь-яку інформацію про діяльність крайового проводу. Разом з цим дії і рішення крайового проводу передбачувані і спрямовані на досягнення узгодженої/затвердженої стратегії розвитку організації, тому не потребують окремого роз’яснення. Про рішення, які приймаються крайовим проводом, максимально швидко поінформовані всі дійсні члени Пласту.

Поза Пластом: В суспільстві позиціонування Пласту змінено з організації, яка «вчить запалювати вогонь з трьох сірників» на організацію, яка «вчить командної роботи, досягати поставлених цілі, виховує успішних менеджерів і активних громадян». Якнайбільша кількість людей знає про Пласт, орієнтується в меті його існування та основній діяльності.

Діаспора

Напрям вектору потоку ресурсів (методичних, фінансових, навчальних і т.д.) змінений з напряму «з діаспори в Україну» на напрям «з України в діаспору» – Пласт України є двигуном в розвитку цілого світового Пласту. Поза межами України Пласт максимально тісно співпрацює з пластовими організаціями в країнах, де він існує, і з українськими організаціями в країнах з великою кількістю українців, де Пласту немає. В цій діяльності Пласт є постійним партнером українських офіційних установ, зокрема МЗС, і працює над піднесенням цієї діяльності на рівень офіційної політики держави.

Скаутський рух

Представники Пласту беруть максимально активну участь в якнайбільшій кількості міжнародних скаутських акціях, представляючи на них Україну. Першочерговими серед таких заходів на найближчий час є  Світове Джемборі в Швеції 2011, Світова Конференція в Бразилії 2011, Центральноєвропейське Джемборі в Угорщині 2010.

Найцікавіші методичні напрацювання скаутських організацій з інших країн перекладені на українську мову. Скаутські методичні напрацювання видаються в Україні від імені Пласту і ними користуються всі зацікавлені скаутінгом в Україні. Найкорисніші  напрацювання доповнюють пластову методу.

В процесі «Пласт-НОСУ-ВОСР» залишається основна мета: Пласт має стати офіційним представником України у ВОСРі, оскільки фактично є однією з найбільш розвинутих скаутських організацій на пострадянському просторі. В рамках досягнення цієї мети необхідно налагодити якнайтіснішу співпрацю з Євразійським бюро і максимально долучитись до проектів бюро саме як Пласту.

under: Головна
Tags:

Responses -

а чия програма?

моя програма :)

Leave a response -

You must be logged in to post a comment.

Categories

"Будь іскрою як мрієш бачити багаття" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу