header image

Пластовий життєпис

Часом виникає потреба освіжити пам’ять і пригадати що та коли відбувалось… :)

Пластовий ступінь: старший пластун;
Дата вступу в Пласт: 28.10.1992, 14.03.1993 (іменований прихильником)
Дата заприсяження: 14.10.1993
Ступінь в юнацтві: розвідувач
Дата переходу в УСП: вересень 2001
Курінь: 31 курінь УСП-УПС „Вовкулаки”

Діловодства в Пласті:

•   Станична Пластова Рада станиці Львів (2014-2015), булавний УПЮ;
•   Член Крайової Пластової Ради (2010- 2013) – відповідальний за міжнародну співпрацю та інформацію, співголова Пласту в Україні (2011-2013)
•   Член Головної Булави УПЮ (2009 – 2015);
•   Член Статутової комісії КУПО (2009 – 2015);
•   Голова комісії ГПБ з підготовки святкування 100-ліття Пласту (2007-2009);
•   Голова Станичної Таборовї Комісії станиці Львів (2007-2008);
•   Головний Булавний УПЮ (2006-2009);
•   Голова Станичної Пластової Ради станиці Львів (2006-2007);
•   Член команди Пластового порталу (з 2005);
•   Координатор акції Вифлеємський вогонь миру (2004-2006);
•   Станичний станиці Львів (2003-2006);
•   Член Крайової Таборової Комісії (2003);
•   Член Крайової Булави УПЮ (2003-2009)- голова комісії правильника впоряду, референт вишколів;
•   Кошовий станиці Львів (2001-2003);
•   Зв’язковий куреня ч.23 ім. Степана Бандери у Львові (2003 – 2008);
•   Виховник гуртка „Леви” (2001-2006);
•   Діловодства в юнацтві: гуртковий скарбник, гуртковий писар, гуртковий суддя, гуртковий, курінний скарбник, курінний суддя;

Кваліфікація як виховника (ступінь в кадрі виховників):
•    1 КВ (2003)
•    2 КВ (2006)

Кваліфікація як таборового провідника (ступінь Лісової Школи):
•    1 ступінь Кадри ЛШ (2003)
•    2 ступінь Кадри ЛШ (2007)

Відбуті табори та вишколи:
•    КВЗ ч.28 (2017), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.161 (2017), інструктор.
•    КВЗ ч.25 (2016), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.153 (2016), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.149 (2015), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.146 (2015), комендант.
•    КВЗ ч.23 (2015), інструктор.
•    International Woodbadge course (Cologne, Germany) (2015), participant.
•    КВЗ ч.22 (2014), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.139 (2014), комендант.
•    КВВ УПЮ ч.138 (2014), комендант.
•    КВВ УПЮ ч.134 (2013), комендант.
•    МВВТ “Лісова Школа” 53 (2013), комендант.
•    КВЗ ч.21 (2013), інструктор.
•    КВЗ ч.20 (2012), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.128 (2012), комендант.
•    Ювілейна міжкрайова пластова зустріч (2012), керівник служби головного бунчужного.
•    КВЗ ч.18 (2012), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.121 (2011), комендант.
•    КВВ УПЮ ч.115 (2010), комендант.
•    КВВ УПЮ ч.113 (2010), комендант.
•    КВЗ ч.17 (2009), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.109 (2009), комендант.
•    Друге всеукраїнське пластове джемборі (2009), бунчужний.
•    КВВ УПЮ ч.102 (2008), комендант.
•    МВВТ Лісова Школа 46 (2008), комендант.
•    КВВ УПЮ в Польщі (2008), комендант.
•    КВВ УПЮ ч.97 (2007), комендант.
•    Табір скобів/вірлиць «Мандрівка без кінця», ЮМПЗ в Канаді (2007), виховник.
•    Вишкіл таборових провідників (2007), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.90 (2007), комендант;
•    КВВ УПЮ ч.89 (2007), інструктор.
•    КВЗ ч.15, інструктор;
•    КВВ УПЮ ч.86 (2006), комендант;
•    МВВТ “Лісова школа” ч.44 (2006), головний бунчужний;
•    Курінний виховно-вишкільний табір куреня ч.23 ім.С.Бандери „Вандер-по-торі” (липень 2006), комендант;
•    Вишкіл Провідників Вишколів ч.8, інструктор.
•    ІІ крайовий експериментальний адміністративний вишкіл (січень 2006), інструктор.
•    КВВ УПЮ ч.81 (2005), комендант;
•    Міжнародний скаутський табір “Європа не закінчується на Бузі” (2005), комендант української делегації;
•    МВВТ “Лісова школа” ч.42 (2005), головний бунчужний;
•    Курінний виховно-вишкільний табір “Побачиш…” (2005), комендант;
•    КВВ УПЮ ч.76 (2005), комендант;
•    КВВ УПЮ ч.75 (2005), інструктор;
•    Міжкрайовий семінар пластових провідників (2004), учасник;
•    Крайовий Вишкільний Табір (2004), бунчужний;
•    МВВТ “Лісова школа” ч.41 (2004), учасник вишколу бунчужних (першун);
•    Курінний виховно-вишкільний табір “ТВ Асфальт” (2004), комендант;
•    КВВ УПЮ ч.71 (2004), інструктор;
•    Вишкіл Провідників Вишколів (2003), учасник;
•    Україно-польський семінар (Львів-Алушта-Київ, Варшава) (вересень 2003), бунчужний;
•    МВВТ “Лісова школа” ч.39 (2003), учасник вишколу булавних (першун);
•    Курінний виховно-вишкільний табір “Апокаліпсис” (2003), комендант;
•    Станичний сплав “Дністер-2003″, бунчужний;
•    Вишкіл практичного пластування (водний) „Черемош-2003”, учасник;
•    Вишкіл комендантів крайових таборів (2003), учасник;
•    КВВ УПЮ ч.62 (2003), інструктор;
•    Окружний вишкіл таборових провідників (2003), учасник;
•    ВППП м. Червоноград (2002) , інструктор, бунчужний;
•    КВЗ ч.10 (2002), учасник;
•    КВВ УПЮ ч.42 (2002), інструктор;
•    Україно-німецький табір (Львів-Сокіл-Яремче-Говерла) (2002), бунчужний;
•    Курінний виховно-вишкільний табір „Чорногора”(2002), заступник коменданта;
•    Курінний виховно-вишкільний табір „Ораторія”(2001), бунчужний;
•    КВВ УПЮ ч.26 (2000), учасник (першун вишколу);
•    Курінний виховно-вишкільний табір „Торба”(2000), інструктор;
•    Новацький мандрівний табір «Зорі в шкарпетках» (1998), братчик;
•    МВТ „Золота булава” (1998), учасник;
•    КВВТ „Легіон” (1996), учасник;
•    Виховно-вишкільний табір „Школа молодих вовків” (1995), учасник;
•    Курінний виховно-вишкільний табір „Гуляй поле” (1994), учасник;
•    Курінний виховно-вишкільний табір „Бем-Вава” (1993), учасник;
•    Окружний виховно-вишкільний табір „Догори ногами” (1993), учасник;

Leave a response -

You must be logged in to post a comment.

"Будь іскрою як мрієш бачити багаття" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу