<a href=”http://www.mykolaj.com.ua” target=_blank><img src=”http://www.mykolaj.com.ua/images/knopka.gif” border=”0″></a>

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

No comment »

19 грудня у Львові відбудеться гра – фотоквест “Подаруй мені свято”, а з 25 грудня – однойменна фотовиставка

19 грудня у Львові відбудеться гра – фотоквест “Подаруй мені свято”, а з 25 грудня – однойменна фотовиставка

05.12.2009
Додано: Тарас Щепаняк

_і_____________JPG19 грудня відбудеться гра – фотоквест «Подаруй мені свято». Гра стартуватиме о 10:00 біля Львівського Палацу Мистецтв, та триватиме до 17:00. Кількість учасників у команді – до 4-х людей, вік необмежений. На старті всім командам буде роздано завдання у формі слів або словосполучень, що стосуються свята та св. Миколая. За даними темами (тем буде 5) команди мають зробити фотографії по одній на кожну тему та передати їх організаторам у електронному вигляді до 17:00 у Львівському Палаці Мистецтв.

Головним правилом є те, що світлини мають бути зроблені в день та часовий проміжок гри. Якщо фотографії були зроблені раніше ніж в час фотоквесту, команда дискваліфіковуватиметься. Бонусним завданням для команд буде сфотографувати Парад Миколаїв (до 3-х фотографій). Оцінювання світлин кожної команди буде таємне незалежне суддівство. Головні критерії оцінювання: відповідність темі, креативність, технічність та художність. Світлини команди, яка переможе у фотоквесті, та світлини, які судді відмітять своєю увагою будуть брати участь у фотовиставці «Подаруй мені свято».

Лист зі зголошенням (яке можна завантажити тут) відправляти на ludkina@gmail.com з назвою команди, капітаном (ел. адреса і конт. тел.) та складом команди (команда від 1 до 4 людей). Лист повинен бути з позначкою “фотоквест”. Участь коштує 30 грн. з команди. Також зареєструватись можна на місці старту фотоквесту 19 грудня, але коштувати участь буде вже 40 грн.

З 25 грудня 2009 р. по 17 січня 2010 р. в рамках акції “Сніжність”, у Львівському Палаці Мистецтв, відбуватиметься фотовиставка «Подаруй мені свято» за результатами фотоквесту та попередньо проведеного конкурсу. Експозиція буде містити найкращі світлини, що несуть в собі святковий настрій та натхнення на добрі вчинки. Відбір робіт буде проходити з 5 по 21 грудня 2009 р.

Автор новини: пл. розв. Лозинський Роман

No comment »

Просування у слідстві щодо Голодомору 32-33 років

234

Слідство по кримінальній справі, порушеній 22 травня 2009 року за фактом геноциду українського народу у 1932-1933 роках, вийшло на етап формулювання обвинувальних висновків.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив голова Служби безпеки України Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО під час засідання круглого столу “Злочин Геноциду-Голодомору 1932-33 років в Україні”, який відбулося сьогодні у Києві.

”Зараз із фахівцями – і адвокатами, і знавцями національного законодавства, і науковцями – ми доходимо до формулювання обвинувального висновку. Це є найголовніший етап, який у співпраці з Генеральною прокуратурою, має зробити Служба безпеки України”, – повідомив В.НАЛИВАЙЧЕНКО.

За його словами, до складу слідчо-оперативної групи у цій кримінальній справі залучено понад 150 осіб, які у ході досудового слідства встановлюють обставини вчинення злочину проти людяності, з`ясовують механізми, створені і використані сталінським тоталітарним режимом для винищення українського селянства.

В.НАЛИВАЙЧЕНКО повідомив, що на даний час слідством виявлено матеріали зі статистичними даними про кількість репресованих громадян, які “організовували саботаж та зрив хлібозаготівельних кампаній”, про боротьбу української інтелігенції зі сталінським режимом у 1932-1933 роках, політичні репресії проти національних управлінських кадрів, на яких покладалась відповідальність за зрив плану хлібозаготівель.

За словами В.НАЛИВАЙЧЕНКА, за постановою органу досудового слідства Служби безпеки проводиться науково-демографічна експертиза, яка дасть відповіді про кількість загиблих за період Голодомору та його вплив на демографічний стан України. Зокрема, встановлено, що від злочинних дій влади найбільше постраждали саме центральні та східні регіони України.

Як зазначають в СБУ, на сьогодні вивчено і долучено до кримінальної справи 1378 архівних документів, які зберігалися в регіональних органах СБУ.

Також допитано 533 свідка у 17 областях, які найбільше постраждали у період Голодомору 1932-1933 років.

В.НАЛИВАЙЧЕНКО акцентував увагу на тому, що до кримінальної справи долучено матеріали роботи спеціальної комісії Конгресу США, що працювала до 1988 року. У цих матеріалах зібрані свідчення українських емігрантів, які пережили Голодомор.

У рамках розслідування СБУ також надіслала клопотання до ФСБ Росії, правоохоронних органів Білорусі і Молдови про надання доступу до архівних документів ЦК ВКП(б) та Ради народних комісарів СРСР, ОДПУ СРСР, нормативно-правових актів, директив, розпорядчих, статистичних та інших документів вищих органів влади за період голодомору в Україні.

Джерело – УНІАН

No comment »

29 листопада у Львові відбудеться Квест до Листопадового Чину

thumb_1lustopada1Друзі і Подруги, запрошуємо Вас прийняти участь у Листопадовому Квесті (в рамках відзначення Листопадового Чину станицею Львів), присвяченому пам’яті подій 91 річної давності.

Коли, незважаючи на всі труднощі і перепони, нам таки вдалось проголосити нашу державність. Приходь сам і приводь 3-ьох друзів, перемагай і в кінці Вас чекає корисний приз .

Умови квесту:
команда 4 людини
вкладка з команди 20 грн
середній вік команди – 15 років
кількість команд від куреня – необмежена

Зголошення подати до 27 листопада 2009 року організаторам

Вшануй пам’ять Героїв !!!

Довідки за телефонами
063 832 68 68 – Сашко
093 854 10 92 – Вітя
093 706 32 64 – Олег

Зголошення можна отримати тут

Початок квесту о 11.00 29 листопада біля Ратуші у м. Львові.

Comments (1) »

20-21 листопада у Львові відбуватиметься станичний Вишкіл Гурткових Діловодів (оновлено, змінена дата провелення)

20 – 21 листопада у Львові відбуватиметься станичний Вишкіл Гурткових Діловодів (ВГД). Він проводиться вже вп те і знову ж таки має на меті навчити молодше юнацтво, віком 11-13 років, правильному веденню гурткових діловодств, плануванню сходин та провідництву в гуртку. В більшості куренів внутрішні вишколи гурткових діловодів не проводяться, тому цей вишкіл дає хорошу базу знань як для сумлінного виконання гурткового діловодства, так і для пластування в цілому.

Зголошуйся! Нові знання і позитивні емоції гарантуємо!

Вкладка на вишкіл становить 20 грн. Зголошення, яке можна завантажити тут, необхідно надіслати до 17 листопада писарю вишколу Роману Лозинському – 13rom4uk31@gmail.com

Питання? Дзвони: Роман Лозинський – 093 14-30-416; заст. коменданта з програми – Дзвенислава Петришин dzvana2@gmail.com

No comment »

Ким ви мене вважаєте

Ким, яким ви мене вважаєте: придурком, дурнем, особистістю, сучасним, стильним, хорошим, добрим…+ваші варіанти…

пишіть в коментах!

No comment »

Порада

Я вам раджу спершу зареєструватись на сайті, а потім вже все переглядати))) приємного перегляду

No comment »

Привіт світ!

Привіт Світ! Привіт Всі! На цьому сайті ви дізнаєтесь багато цікавого!!!Я вам раджу спершу зареєструватись на сайті, а потім вже все переглядати))) приємного перегляду

Comments (2) »

"Мій сайт))) сайт все про все)))" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу