Archive for Грудень, 2009

<a href=”http://www.mykolaj.com.ua” target=_blank><img src=”http://www.mykolaj.com.ua/images/knopka.gif” border=”0″></a>

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

No comment »

19 грудня у Львові відбудеться гра – фотоквест “Подаруй мені свято”, а з 25 грудня – однойменна фотовиставка

19 грудня у Львові відбудеться гра – фотоквест “Подаруй мені свято”, а з 25 грудня – однойменна фотовиставка

05.12.2009
Додано: Тарас Щепаняк

_і_____________JPG19 грудня відбудеться гра – фотоквест «Подаруй мені свято». Гра стартуватиме о 10:00 біля Львівського Палацу Мистецтв, та триватиме до 17:00. Кількість учасників у команді – до 4-х людей, вік необмежений. На старті всім командам буде роздано завдання у формі слів або словосполучень, що стосуються свята та св. Миколая. За даними темами (тем буде 5) команди мають зробити фотографії по одній на кожну тему та передати їх організаторам у електронному вигляді до 17:00 у Львівському Палаці Мистецтв.

Головним правилом є те, що світлини мають бути зроблені в день та часовий проміжок гри. Якщо фотографії були зроблені раніше ніж в час фотоквесту, команда дискваліфіковуватиметься. Бонусним завданням для команд буде сфотографувати Парад Миколаїв (до 3-х фотографій). Оцінювання світлин кожної команди буде таємне незалежне суддівство. Головні критерії оцінювання: відповідність темі, креативність, технічність та художність. Світлини команди, яка переможе у фотоквесті, та світлини, які судді відмітять своєю увагою будуть брати участь у фотовиставці «Подаруй мені свято».

Лист зі зголошенням (яке можна завантажити тут) відправляти на ludkina@gmail.com з назвою команди, капітаном (ел. адреса і конт. тел.) та складом команди (команда від 1 до 4 людей). Лист повинен бути з позначкою “фотоквест”. Участь коштує 30 грн. з команди. Також зареєструватись можна на місці старту фотоквесту 19 грудня, але коштувати участь буде вже 40 грн.

З 25 грудня 2009 р. по 17 січня 2010 р. в рамках акції “Сніжність”, у Львівському Палаці Мистецтв, відбуватиметься фотовиставка «Подаруй мені свято» за результатами фотоквесту та попередньо проведеного конкурсу. Експозиція буде містити найкращі світлини, що несуть в собі святковий настрій та натхнення на добрі вчинки. Відбір робіт буде проходити з 5 по 21 грудня 2009 р.

Автор новини: пл. розв. Лозинський Роман

No comment »

"Мій сайт))) сайт все про все)))" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу