Слова і музика Зеновія Филипчука, обробка, аранжування Олександра Албула

Формат: mp3

Жанр: співана поезія, пісні для дітей, популярні пісні

http://sichkarnya.org.ua/music/music_ua/16228-zenovij-filipchuk-dityam.html

Співає і читає автор Зеновій Филипчук
Оцифрування з аудіокасети
Файли: mp3

http://sichkarnya.org.ua/music/music_ua/16245-zenovij-filipchuk-kazki-i-pisni-korolya-zir.html

Пластова історія — це не лише події, що відбувалися в далекому минулому, на початках створення Пластової організації. Ми творимо пластову історію кожного дня, і те, що відбувається сьогодні, за якихось три роки для тих, хто пластуватиме після нас, стане таким самим далеким і неосяжним минулим. Наші табори, змаги, мандрівки, теренові ігри і суспільні акції — це частина історії організації; можливо, деякі з них впишуться і в історію України.
Основним відображенням подій, у яких ми беремо участь, є фото- та відеорепортажі. Їхня цінність тим більша, якщо вони змістовні і зрозумілі для стороннього глядача. Пластуни знають ще й інші способи матеріялізації пам’яті. Це виготовлення відзнак, привітів, футболок чи інших елементів одягу тощо. Ці речі мають можливість зберегтися і набути історичної вартості, якщо ви передаватимете їх до пластових музеїв.
Віддавна існували пластові музеї в Австралії (Аделаїда) та Америці (Клівленд). Серед їхніх збірок є також експонати з сучасної України. У Львові 2008 року засновано Музей-архів Пластового руху, покликаний віднайти, систематизувати і зберегти все, що стосується історії Пластового руху — від усних свідчень до матеріяльних пам’яток.
Музей-архів Пластового руху закликає всі пластові частини усіх Уладів зберегти нашу актуальну історію. Для цього просимо вас при виготовленні відзнак, плакатів, календариків, торбинок, таборових футболок, кепок, шкарпеток, курінних хусток, штуців, медальйонів тощо розраховувати бодай на один додатковий примірник для пластового музею. Якщо ж ви передасте хоча б три примірники, то ваш експонат зможе бути переданим в інші пластові музеї в світі.
Також перегляньте ваші архіви. Переконані, що кожен може пожертвувати для Музею якийсь цікавий експонат. Відшукайте відзнаки минулих років — як музейні експонати вони стануть надзвичайною цінністю, бо стануть доступними багатьом.
Всі жертводавці будуть записані у музейних книгах. Пластові частини, які виявлять особливу активність у наповненні Музею, будуть відзначені окремо.
Поспішайте! Сьогоднішній день вже завтра відійде в минуле!

http://sichkarnya.org.ua/music/music_ua/16245-zenovij-filipchuk-kazki-i-pisni-korolya-zir.html

Вже давно минула втома він недоспаних ночей та  приємне лоскотання незабутніх позитивних вражень від спілкування з учасниками, інструкторами, прибігаючими у гості знайомими пластунами.

Майже усі учасники  вже працюють новацькими впорядниками (адже вишкіл їм вже зарахували!) нових новацьких частин у Сокалі, Хлівчанах, Стрию, Здовбиці, Острозі, Києві, Тернополі, Дубно, Бережанах, Надвірної і, сподіваюся, що Яремче, Козова Калуш також долучаться до цього списку.  Про що це говорить? Про те, що ми усі молодці – і провід, і учасники, і усі, хто долучився до організації цього чотиридобового навчання працювати з дітьми новацького віку. Бо результат є. І Дякую велике Вам усім за це.

Read the rest of this entry »

З Новим роком та Рідвом Христовим!

З Новим роком та Рідвом Христовим!

Ось нарешті нам на самі п’ятки наступають зимові свята – ті, яких весь рік так з нетерпінням чекали! Тож вітаємо Вас, Ваші родини, найближчих, найдорожчих людей і друзів, і обов’язково Ваших новаків і новачок з яскравим Новим Роком і з теплим Різдвом!

Нехай у Ваших серцях світиться Божа іскорка любові і щастя, навколо панує радість і літають ангелятка:)
Хай ці свята подарують віру в те, що кожна найпотаємніша мрія здійсненна. І найголовніше – сили для того, щоб мрії збулись! Будьте здоровенькі і чемні. Багато-багато Вам приємних подарунків:)

Крайова Булава УПН

Готуйсь!
Хочемо поділитись з Вами важливою новиною і водночас захоплюючою пригодою з життя станиці Кремінна Луганської округи. В листопаді 2009 року Божого новацькі виховники станиці добре постарались – і зусилля вилилися у чудову тематичну мандрівку під назвою «Осінній рейд». Цього разу мандрівка була справжнім переходом в юнацтво! Зранку вийшли з міста – промандрували 15 кілометрів (!) осіннім лісом, а далі переночували на дачі. Проте температура надворі була -3˚С. Ввечері перед нічною тишею мали вогник з казкою – такий теплий, як в новацтві тільки і буває.

День прапора найвища точка Кремінної – на териконі

Read the rest of this entry »

Готуйсь, братчики і сестрички!

Майстерня Старого Орла

Read the rest of this entry »

У вирі стихій

Вітер, вогонь, земля, вода… і вона.
Нескорена, сильна, вільна…
Вона – енергія…

Такого вибуху «Дитячі мрії» не переживали вже давно. Здавалось, що стихії і справді дивним чином утворили якусь вибухову суміш, яка вивільнила неймовірну кількість творчої енергії в новаків і новачок. Цікаво, звідки у цих маленьких дітлахів стільки запалу вогню, нестримності води, легкості вітру і плодючості землі? Напевне, не дарма темою цьогорічного фестивалю ми обрали саме стихії, адже вони і справді стали покровителями і талісманами наших учасників, і надихали їх впродовж трьох днів.

Read the rest of this entry »

Готуйсь!

Змінилась дата проведення вишколу гніздових – 3-6 грудня 2009 року Божого, місце проведення не змінилось – Львів.  Хто ще не встиг зголоситись, але має бажання вчитись бути добрим гніздовим – зголошуйтесь.

Також повідомляємо про те, що паралельно з цим вишколом буде проводитись Вишкіл провідників вишколів. Зголошуйтесь!

Бланки зголошень:

Будьте здоровенькі!

Календар подій

Жовтень 2021
П В С Ч П С Н
« Вер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

"Улад Пластового Новацтва" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу