Інформація для охочих стати Одержимими

Інформація для охочих стати Одержимими

Якщо Ти відчуваєш потребу гарного пластового товариства, маєш бажання працювати на свій розвиток та розвиток Пласту, цікавишся Одержимими та Нашими загадковими традиціями, Ми чекаємо на Тебе!

Кожна старшопластунка, яка вирішує продовжити свій пластовий шлях з Одержимими, має повідомити своє бажання Бореї (курінній). Борея у свою чергу на Паростках (сходинах) розповідає іншим членкиням куреня про таку ініціативу. Опісля чого дає кандидатці в курінь Гирло (заяву вступу в курінь) та термін до якого Одержимі будуть чекати написане Гирло.

Кандидатка, що подала до куреня Гирло, запрошується на Паростки, де всі мають змогу побачити її на власні очі. Під час Паростків відбуваєються одержимі дійства, які на загал не розголошуються.

Пройшовши цей шлях, кандидатка до куреня стає Бісиком (прихильницею куреня). Це неписаний ступінь, який протягом недовгого періоду дає можливість Бісику ближче познайомитись із куренем, зарекомендувати себе та дати відчути собі й членкиням важливість своєї приналежності до Одержимих, після чого на Суцвітті (раді) стати учасницею Одержимих чи продовжити свій пошук у розмаїтті старшопластунських куренів.

Бажаєш стати однією з нас – зголошуйся до Бореї!

 "" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу