Матеріали до гри “Виховниця зможе”

Пропонуємо вашій увазі готову гру “Виховниця змаже”, матеріали по якій підготувала ст.пл. Оля Кійковська і апробувала в своєму юнацькому курені. Тепер і ви матимете змогу провести щось схоже у ваших куренях.

читати далі


Одержимі організовували і брали участь у Святі Весни

11-13 травня поблизу с. Устя Миколаївського району Львівської області проходило Свято Весни Львівської округи до 100-ліття Пласту. Одержимі також не стояли осторонь цієї масштабної акції. І відвідали її як з куренями – в ролі зв’язкових, виховниць, так і безпосередньо беручи участь в роботі оргкомітету Свята Весни.

читати далі


Одержимі організували День першої пластової присяги у Львові

28-29 квітня у Львові, місті заснування Пласту, пройшов Крайовий День Першої Пластової Присяги. Над організацією такої масштабної акції активно працювали Одержимі: Оксана Баліцька – комендант, Ярина Вдовичин – заступник коменданта, Таня Атаманюк – керівник ярмарку, Оля Кійковська – як керівник проектів в рамках ЮМПЗ, Наталя Музала – як член КПР та Христя Полякова – як голова Дирекції 100-ліття. Окрім того, кожна з Одержимих по своєму долучилася до святкування – разом із своїми юнацькими куренями, гуртками та безпосередньою участю під час самої акції. Всього участь у відзначенні 100-ліття взяли 12 Одержимих та 2 прихильниці куреня.

Участь у заходах взяли 1200 учасників з усіх регіонів України. Були гості з Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода, Києва, Одеси, Дніпропетровська та інших міст та містечок України. Окрім того, завітали і поодинокі гості з Австралії, Канади. читати далі


4 березня поблизу Львова 9-й курінь УСП ім. Софії Фредро-Шептицької “Одержимі” провів зимову раду

4 березня, у Брюховичах “Одержимі” зібралися на Зимове Суцвіття – щоб проаналізувати свою діяльність за попередні півроку та визначити основні цілі й пріоритети на наступні. Зимове суцвіття не є звітно-виборчою радою, тому курінний провід залишився в попередньому складі. Бореєю (Курінною), обраною на Літньому Суцвітті, є Софія Комар.

читати далі


Як Одержимі щедрували

Це вже стало доброю традицією, щедрувати в тісному одержимівському колі. Нічого не змінилося й цього року. Зібралися ми, як завжди, ввечері 19 січня на домівці на Кривій Липі, зробили невеличку репетицію та вирушили в щедрувальні мандри.

читати далі


"" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу