Передові

Сайт куреня

    no images were found

ПМД-1

24-25 в м. Буську відбувся Перший міжстаничний експериментальний вишкіл з рятівництва (ПМД), який проводив курінь Передові.

Його учасниками стали юнацтво та старшопластунство з різних станиць та областей. Загалом 26 осіб. На вишколі була представлена розроблена Передовими експериментальна програма з долікарської допомоги, яка відповідала державним вимогам та була максимально адаптована саме для пластунів. За словами учасників, найбільшим позитивом вишколу було те, що він був насичений практичними заняттями (медичні алярми, заняття в лісі, тренування).

Також учасники мали змогу познайомитись з медичною апаратурою, поспілкуватись з лікарями і навіть провести кількагодинне нічне чергування у відділенні швидкої допомоги. При підсумуванні всіх тестів учасники отримають сертифікат вишколу, який вони зможуть показати своїм виховникам та інструкторам з ПМД, а також першу пластову відеогутірку з ПМД від Передових, для подальшого практикування та закріплення навичок. Також приємною несподіванкою для організаторів та учасників стала поява газетярів та радіо-журналістів, тобто розповідь про вишкіл можна буде прочитати та послухати передачу на радіо. Дякуємо головному лікарю Буської лікарні, Начмеду та директору Буської гімназії ім. Євгена Петрушевича. Особлива подяка сім’ї Тарновських, а найбільше п. Сергію Адамовичу Тарновському а також нашим спонсорам.

Передові

Автор новини: Жовтанецький Андрій

 

"Передові" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу