Урок 1 – Google analytics

Уроки Wordpress — МзС @ 18:00

Перший урок буде присвячено тому, як слідкувати за користувачами вашого блогу. Для чого? Та хоча б для того, щоб бачити чи є для кого старатись :)

Мабуть найкращим на сьогодні є сервіс від Гугла – Гугл Аналітікс – www.google.com/analytics. Для того щоб користуватись цим сервісом вам знадобиться акаунт у Google, якщо ви його не маєте, то його просто собі створити, перейшовши за відповідним лінком.

Перше, що вам потрібно – це те, щоб Гугл Аналітікс надав вам код для вставки на вашому блозі. Робиться це просто, вибираєте пункт меню Create new account. А далі просто вписуєте те, що просить від вас цей сервіс, не забуваючи тиснути кнопочку “продовжити”.

Закінчитись процедура реєстрації має тим, що ви отримаєте код для вставки.

Тепер перейдемо до того, куди ж його вставити у вас на блозі. Загалом існує багато різних плагінів, які допомагають це зробити, але моя рекомендація зробити це з допомогою простенького “Header and Footer“. Його ви можете активувати у пінкті меню Публікації – Plugins.


Після того як ви натиснете Activate, у вас у пункті меню Налаштунки з’явиться пунт Header and Footer, вам слід перейти на нього.

І у вікні, яке відкриється у розділі Head вставити код з Google Analytics. Не забудьте натиснути Save!

Це все :) Після того як ви зробите все вищеописане, у вашому акаунті на Гугл Аналітікс ви зможете переглянути багато різної інформації про своїх користувачів та про те, що їм цікаво на вашому блозі. Але варто пам’ятати, що після того як ви вставите цей код гугл тільки почне збирати дані про ваш сайт, а тому відобразяться вони у вас десь за тиждень-два.


Урок 0

Уроки Wordpress — МзС @ 17:14

Пости з цього розділу стосуватимуться роботи з Вордпресом – “двигуна”, на якому працює проект МИ.

Намагатимусь описати ті плагіни, віджети чи якісь спеціальні налаштування, які можуть бути універсальними для всіх вас і полегшити вашу роботу над власним сайтом.

Правило 0 – Не знаєш як щось зробити – спитай в Гугла!

Насправді WordPress є дуже поширеним у світі, а тому знайти в інтернеті якісь корисні поради є доволі просто, єдиною складністю при цьому є те, що потрібно знати мову, бажано англійську (або хоча б російську), бо знайти щось українською є практично нереально, це, до слова, ще одна мета цих уроків :)

Сайт, який потрібно запам’ятати – це wordpress.org, на ньому є все, головне вміти це там знайти.

Свої запитання ви можете залишати і тут у коментарях, але варто зауважити, що я не є професіналом WordPress’у, сам його вивчив (чи точніше вчу:)) саме для цього проекту Пластового порталу, але думаю разом зможемо зарадити у всіх труднощах, які у вас виникнуть.


#1

Новини — spotko @ 13:04

Вітаємо на Офіційному блозі команди Пластового порталу! На даний момент дописувачами цього блоґу будуть: (more…)


2021 | Пластовий портал – офіційний блоґ | Працює на Ми.plast.org.ua та WordPress та Barecity