Урок 1 – Google analytics

Уроки Wordpress — МзС @ 18:00

Перший урок буде присвячено тому, як слідкувати за користувачами вашого блогу. Для чого? Та хоча б для того, щоб бачити чи є для кого старатись :)

Мабуть найкращим на сьогодні є сервіс від Гугла – Гугл Аналітікс – www.google.com/analytics. Для того щоб користуватись цим сервісом вам знадобиться акаунт у Google, якщо ви його не маєте, то його просто собі створити, перейшовши за відповідним лінком.

Перше, що вам потрібно – це те, щоб Гугл Аналітікс надав вам код для вставки на вашому блозі. Робиться це просто, вибираєте пункт меню Create new account. А далі просто вписуєте те, що просить від вас цей сервіс, не забуваючи тиснути кнопочку “продовжити”.

Закінчитись процедура реєстрації має тим, що ви отримаєте код для вставки.

Тепер перейдемо до того, куди ж його вставити у вас на блозі. Загалом існує багато різних плагінів, які допомагають це зробити, але моя рекомендація зробити це з допомогою простенького “Header and Footer“. Його ви можете активувати у пінкті меню Публікації – Plugins.


Після того як ви натиснете Activate, у вас у пункті меню Налаштунки з’явиться пунт Header and Footer, вам слід перейти на нього.

І у вікні, яке відкриється у розділі Head вставити код з Google Analytics. Не забудьте натиснути Save!

Це все :) Після того як ви зробите все вищеописане, у вашому акаунті на Гугл Аналітікс ви зможете переглянути багато різної інформації про своїх користувачів та про те, що їм цікаво на вашому блозі. Але варто пам’ятати, що після того як ви вставите цей код гугл тільки почне збирати дані про ваш сайт, а тому відобразяться вони у вас десь за тиждень-два.


Прокоментуй!

You must be Увійти для коментування.

2019 | Пластовий портал – офіційний блоґ | Працює на Ми.plast.org.ua та WordPress та Barecity