Рівненський Пласт закликає рівнян стати донорами

Без категорії — vusv @ 13:48

Словосполучення “переливання крові” знайоме багатьом, проте на ділі до такої важливої справи як донорство долучаються не так багато людей. А донорська кров часто може зберегти комусь здоров’я і, навіть, життя. Саме тому Пласт організовує у багатьох містах України “Тиждень здачі крові”.

За словами пластунів, в Україні прослідковується тенденція недостатньої кількості донорів крові.

– Необхідно пам’ятати, що донорська кров не лише підтримує здоров’я, а рятує життя людей, зокрема онкохворих, – говоритькоординатор “Тижня здачі крові” у Рівному, секретар, референт Уладу Пластунів Новаків рівненського осередку НСОУ Пласт Оксана Шевчук. – За останніми даними кількість донорів на Рівненщині зросла, та все ж цю проблему ще не вирішено. Тому ми прагнемо привернути увагу людей до цієї проблеми та залучити рівнян до здачі донорської крові в спеціальних пунктах збору.

За словами Оксани Шевчук, акція “Тиждень здачі крові” пройде у 10 містах України – у Львові, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Вінниці, Миколаєві, Черкасах та Слов’янську Донецької області.

У Рівному акція відбудеться уже вдруге й триватиме з 17 по 21 червня.

– Долучитись до здачі крові можуть усі небайдужі, – говорить Оксана Шевчук. – Потрібно лише щоб у людини не було протипоказань щодо здачі крові за станом здоров’я, щоб вона мала 18 років, паспорт громадянина України та велике бажання зробити добру справу!

Усі, хто забажає долучитися до доброї справи, матимуть змогу здати кров у Рівненській обласній станції переливання крові, що на вулиці Степана Бандери, 31.

 

Автор: Олександр Мельничук


0 Comments

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

2019 | Станиця Рівне | Працює на Ми.plast.org.ua та WordPress та Barecity