[an error occurred while processing the directive]
 Rotating Header Image

2010 рік

Пластова спартакіада в Івано-Франківську

Протягом трьох днів, з 19 по 21 листопада, станиця Івано-Франківськ Національної скаутської організації України Пласт проводить VIІІ Всеукраїнську Пластову Спартакіаду приурочену 69-й річниці з дня створення УПА. Пів тисячі пластунів з усіх куточків України перебуватимуть в Івано-Франківську, будучи гостями і учасниками одного з наймастштабніших пластових заходів. Фінальні ігри та урочисте закриття змагань відбуватиметься 21 листопада в Манежі Коледжу фізкультурного виховання.

Анонс-контракт
Фіртка
Івано-Франківська ОДТРК


В Івано-Франківську – VIІІ Всеукраїнська Пластова Спартакіада

З 19 по 21 листопада станиця Івано-Франківськ Національної скаутської організації України Пласт проводить VIІІ Всеукраїнську Пластову Спартакіаду приурочену 69-й річниці з дня створення УПА.Як повідомили paralleli у прес-службі Пласту в Івано-Франківську перебуватимуть пів тисячі пластунів з усіх куточків України.

Фінальні ігри та урочисте закриття змагань відбуватиметься 21 листопада в Манежі Коледжу фізкультурного виховання.

Початок фінальних змагань – 09:00
Урочисте закриття Спартакіади – 14:00

Paralleli
Захід полюс


Півтисячі пластунів з усієї України змагалися в Івано-Франківську

В Івано-Франківську протягом 19–21 листопада відбувалася восьма всеукраїнська пластова «Спартакіада» — один із найбільших пластових заходів. Організовав змагання Івано-Франківський осередком Пласту.

Триденні змагання, присвячені 68-ій річниці створення Української Повстанської Армії, зібрали близько півтисячі пластунів різного віку з різних куточків України, пише ZIK із посиланням на прес-службу станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ.

Метою акції, окрім популяризації здорового способу життя, було вкотре згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух.

Узяти участь у змаганнях зголосились 37 дівочих і хлоп’ячих команд різних вікових категорій, відібрано до участі 32. Серед учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луцька, Іваниківки, Білих Ослав, Бережан, Солотвино та ін.

Змагання проходили у чотирьох видах спорту: футболу, волейболу, баскетболу та гандболу.

Фінальні змагання відбулись у неділю у манежі Коледжу фізичного виховання. Переможцями в загальному заліку стали команда хлопців «Льошти» (Львів) та дівоча команда «оРеБежно ноги» (Львів); одну нагороду залишили собі й господарі змагань — Івано-Франківська команда куреня ч. 79 ім. В’ячеслава Липинського, яка посіла 3 місце у загальнокомандній таблиці.

Західний полюс

Фіртка
Репортер


У Франківську пройшла пластова “Спартакіада”

Протягом трьох днів в Івано-Франківську вже увосьме проходив один з найбільших пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківським осередком Пласту. Змагання, котрі були присвячені 68-й річниці створення Української Повстанської Армії, тривали протягом 19-21 листопада і зібрали навколо себе близько півтисячі пластунів різного віку з різних куточків України.

Метою акції, окрім популяризації здорового способу життя, було вкотре згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух.

На дійство зголосилось 37 дівочих та хлоп’ячих команд різних вікових категорій, відібрано ж до участі було лише 32. Серед остаточних учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луцька, Іваниківки, Білих Ослав, Бережан, Солотвин та ін.

По приїзді учасників змагань в перший день, окрім традиційної реєстрації та поселення, їх чекав творчий вечір, на якому і відбулось жеребкування команд. В рамках вечору з екрану всім було представлено і кращі відео-кліпи, які попередньо відзнімали команди для участі в «Спартакіаді».

Наступного дня у манежі Коледжу фізичного виховання та спортзалі ЗОШ № 25 проводилися ігри з чотирьох видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол. Ввечері приємною несподіванкою для учасників та гостей Спартакіади став спеціальний концерт за участю гурту «Перкалаба».

Фінальні змагання відбулись в неділю в манежі Коледжу фізичного виховання. Переможцями в загальному заліку стали команда хлопців «Льошти»(Львів) та дівоча команда «оРеБежно ноги»(Львів), але одну нагороду господарі змагань, Івано-Франківська команда куреня ч.79 ім. В’ячеслава Липинського залишила і собі, посівши 3 місце в загальнокомандній таблиці. На закритті змагань, з вітальним словом до пластунів виступив п. Зіновій Шкутяк – депутат Верховної Ради України, п. М. Карабін – начальник головного управління сім`ї, молоді і спорту та п. С.Уварова – заст. начальника управління освіти і науки Івано-Франківського міського виконавчого комітету.

Як зазначив комендант пластової «Спартакіади» Станіслав Провальний: «Одним з найважливіших напрямків виховання в Пласті є спорт, саме тому франківські пластуни вже протягом восьми років беруть на себе відповідальність на проведення заходу. Таким чином, ми вшановуємо пам’ять тих вояків УПА, які полягли на полях бою за державу».

Провід Спартакіади висловлює подяку дирекціям Манежу КФВ, школи – інтернат №1 та ЗОШ № 25 за багаторічну допомогу в проведені заходу

ifPortal.net


Відбулась восьма крайова пластова спартакіада

Десятки медалей, спортивних досягнень, а ще безмежна радість від зустрічей старих друзів, спілкування та відпочинок з музикою. Усього цього не бракувало на восьмій крайовій пластовій спартакіаді, що відбулася в Івано-Франківську.«Це один з найбільших пластових заходів в Україні. Він традиційно присвячений черговій річниці створення УПА, –  розповідає «Експресу» заступник коменданта змагань Віталій Голутяк. – До нас приїхали понад півтисячі пластунів віком від 12 до 18 років з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Рівного. На спартакіаді хлопці виборювали першість з баскетболу, волейболу та футзалу. Серед дівчат відбувалися гандбольні, волейбольні та баскетбольні матчі». За результатами змагань найкращими серед юнаків та дівчат виявилися львів’яни.

Окрім спортивних змагань, пластуни мали нагоду побувати на українській вечірці за участю гурту «Перкалаба».

«Ми вважаємо, що молодь повинна бути здоровою і духовно і фізично, – продовжує пан Голутяк. – А змагання це ще й добра нагода побачитися старим друзям, адже після літніх таборів було чимало клопотів, а тепер пластуни з’їхалися до Івано-Франківська».

Бріз

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]

"" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу

css.php