[an error occurred while processing the directive]
 Rotating Header Image

2009 рік

Протягом двох днів, з 12 по 13 грудня (субота – неділя) станиця Івано-Франківськ Національної скаутської організації України Пласт проведе VIІ Всеукраїнську Пластову Спартакіаду приурочену 67-й річниці з дня створення УПА.
Близько двох сотень старших пластунів з усіх куточків України перебуватимуть в Івано-Франківську будучи гостями і учасниками наймаштабнішого пластового заходу.
Ігри та урочисте закриття змагань відбуватимуться 13 грудня (неділя) в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання (вул. Івана Мазепи, 142а)
Початок змагань – 10:00
Урочисте закриття Спартакіади – 16:00
ifPortal.net


Всеукраїнська пластова Спартакіада відбулася в Івано-Франківську

Близько двох сотень скаутів  з усіх регіонів  України упродовж  двох днів змагалися з  різноманітних видів  спорту. А це – футбол, волейбол та  баскетбол. Станіслав Андрійчук,  капітан команди “Целібат Мурлики”.  Тут – пластуни з Києва, Ужгорода, Луганська та Львова. Хлопці вдруге беруть  участь у таких турнірах. Цьогоріч  “Целібат Мурлики” були  сильнішими на баскетбольному майданчику.

“Спілкування, побачити старих друзів-це перше. А друге-це спорт. Тут ми можем подивитися, наскільки за рік важче рухатись. З кожним роком важче. Тому треба завжди займатися спортом”, – каже учасник спартакіади Станіслав Андрійчук.

Всеукраїнська Пластова Спартакіада присвячувалася  67-й річниці  УПА.  Сьомий рік поспіль Івано-Франківська станиця Національної скаутської організації під прапори “Пласту”  збирає  його активістів  з різних куточків України.

“В Пласті популяризується  здоровий спосіб життя.  Є курені, які спеціалізуються у різних видах спорту. А ще такі заходи спрямовані на здруження-одні тягнуться за іншими”, – розповів організатор спартакіади Петро Шкутяк

Перемогу у VIІ Всеукраїнській Пластовій Спартакіаді серед хлопців здобула львівська команда  “Курінь Ордену Залізної Остроги” , а серед дівчат  – “Курінь “Червоні маки”.  У березні  в Івано-Франківську відбудеться спартакіада пластунів серед юнацтва.

ТРК «Вежа»


В Івано-Франківську відбулася пластова «Спартакіада»

В Івано-Франківську вже всьоме відбувся один із найбільших пластових заходів — «Спартакіада». Змагання, присвячені 67-й річниці створення Української Повстанської Армії, зібрали близько сотні пластунів старшого віку з усіх куточків України.

Мета акції, окрім популяризації здорового способу життя, — згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух. У заході взяли участь 4 дівочих та 8 хлоп’ячих команд старшої вікової категорії. Пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луганська, Тернополя та інших міст змагалися у чотирьох видах спорту: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол.

Перемогли: команда хлопців «Орден Залізної Остроги» та дівоча команда «Червоні Маки». На закритті змагань з вітальним словом до пластунів виступив директор видавництва «Лілея-НВ» Василь Іваночко.

Івано-Франківська ОДТРК


У Франківську пройшла всеукраїнська пластова «Спартакіада»

Протягом двох днів в Івано-Франківську уже всьоме проходив один з найбільших пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківським осередком Пласту. Змагання, котрі були присвячені 67-й річниці створення Української Повстанської Армії, тривали протягом 12-13 грудня і зібрали навколо себе близько  сотні пластунів старшого віку з усіх куточків України. Метою акції, окрім популяризації здорового способу життя, було вкотре згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух.У заході взяли участь 4 дівочих та 8 хлоп’ячих команд старшої вікової категорії. Серед учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луганська, Тернополя  та ін.По приїзді учасників змагань в перший день, окрім традиційної реєстрації та поселення, відбувся  Андріївський творчий вечір, на якому і було проведене жеребкування команд. Також спеціально для гостей виконували пісні пластуни Святослав Феденько та Богдан Звір.Наступного дня у манежі Коледжу фізичного виховання та спортзалі ЗОШ № 25 проводилися  ігри з чотирьох видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол.

Переможцями Спартакіади стали команда хлопців «Орден Залізної Остроги» та дівоча команда «Червоні Маки». На закритті змагань, з вітальним словом до пластунів виступив директор видавництва «Лілея-НВ» пл. сен. Василь Іваночко.

Як зазначив комендант пластової «Спартакіади» Петро Шкутяк: «Засадничим моментом є те, що спорт є одним з важливіших напрямків виховання в Пласті, саме тому франківські пластуни взяли на себе відповідальність на проведення заходу. Таким чином ми вшанувати пам’ять тих вояків УПА які віддали своє життя за власну державу».

News.if.ua
Бріз
ifPortal.net
Західний полюс
Правда.if.ua
Репортер


Сюжет з ТРК “Вежа” про пластову Спартакіаду у Франківську
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]

"" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу

css.php