[an error occurred while processing the directive]
 Rotating Header Image

2008 рік

Пластуни провели «Спартакіаду» (фото)

Протягом трьох днів в Івано-Франківську уже в шосте проходив один з найбільш чисельніших пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківським осередком Пласту. Змагання, котрі були присвячені 66-й річниці створення Української Повстанської Армії, тривали з 24 по 26 жовтня і зібрали навколо себе понад вісімсот пластунів різного віку, з усіх куточків України.

Метою акції, окрім популяризації здорового способу життя, було вкотре згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух.На дійство зголосилось 86 дівочих та хлоп’ячих команд різних вікових категорій, відібрано ж до участі було лише 48. Серед остаточних учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луганська, Луцька, Сєвєродонецька, Тернополя, Коломиї, Калуша, Косова, Городка, Острога, Іваниківки, Самбора, Білих Ослав, Рудок  та ін.По приїзді учасників змагань в перший день, окрім традиційної реєстрації та поселення, їх чекав творчий вечір, на якому і відбулось жеребкування команд. Окрім цього спеціально для гостей виконували свої пісні пластові гурти «Ендорфін», «Хуч» та Іван Спринь. В рамках вечору з екрану всім було представлено і кращі кліпи які попередньо відзнімали команди для участі в «Спартакіаді».Наступного дня у манежі коледжу фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчому комплексі проходили ігри з чотирьох видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол. Паралельно відбулись змагання з індивідуальних видів спорту, зокрема плавання та легкої атлетики.

Ввечері приємною несподіванкою для учасників та гостей Спартакіади став спеціальний концерт в НД «Просвіта» за участю гуртів «Фляшка нізвідки» та «ТІК».

У неділю, заключного дня, відбулись фінальні ігри ліпших команд. Вони показали, що в спорті найкраще серед хлопців – юнаків вправляються львів’яни, перемогу здобула команда „Атентат”, серед дівчат – юначок фаворитами стали франківчанки, а саме „Станіславські перці”, що належать до місцевого пластового 56-го куреня ім. М. Рудницької. Серед старших пластунів, найкращі результати показали команди «Червона Калина» та дівоча команда куреня «Червоні Маки». В індивідуальних видах спорту фаворитами стали: плавання – Ілона Ковальчук (м. Сєвєродонецьк), Людмила Добриніна (Львів), Адам Гащишин (Луцьк) та Павелко Віктор (Івано-Франківськ).

На закриття змагань, з вітальним словом до пластунів завітала начальник у справах сім’ї та молоді ОДА – п. Галина Боднар.

Як зазначив комендант пластової «Спартакіади» Петро Шкутяк: «Приємною несподіванкою для нас стало участь в змазі пластунів зі східних областей, це ще раз довело що Пласт об’єднує всю українську молодь. Засадничим моментом є те, що спорт є одним з важливіших напрямків виховання в Пласті, саме тому франківські пластуни взяли на себе відповідальність на проведення заходу. Таким чином ми вшанувати пам’ять тих вояків УПА які віддали своє життя за власну державу».

Правда.if.ua

Всеукраїнська пластова «Спартакіада»

Впродовж 24-26 жовтня в Івано-Франківську проходив один з найбільш чисельних пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківською округою НСОУ «Пласт» за сприяння управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації.
Змагання, присвячені 66-й річниці створення УПА, зібрали навколо себе понад вісімсот пластунів різного віку з різних міст України.
Мета акції – популяризація здорового способу життя, спогади про велику українську визвольну боротьбу, можливість відчути командний дух.
Змагання проходили з чотирьох видів спорту: футбол, волейбол, баскетбол, гандбол. Паралельно відбулися змагання з індивідуальних видів спорту – плавання та легкої атлетики.
Перемогу серед хлопців-юнаків здобула команда «Атестат» (м.Львів), серед дівчат-юнок перемогу здобула команда «Станіславські перці» (м.Івано-Франківськ). В індивідуальних видах спорту призові місця зайняли: плавання – Ілона Ковальчук (м.Сєверодонецьк), Людмила Дориніна (м.Львів), Адам Гащишин (м.Луцьк), Павелко Віктор (м.Івано-Франківськ).
Всіх переможців нагороджено кубками, почесними грамотами, призами.
У закритті пластової «Спартакіади» взяла участь начальник управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Галина Боднар.

Fin.Org.Ua

Івано-Франківськ приймав Всеукраїнську Пластову Спартакіаду

Два дні в Івано-Франківську тривала ІІІ Всеукраїнська Пластова Спартакіада, організована Національною скаутською організацією України «Пласт». Про це Західну інформаційну корпорацію повідомили 25 жовтня у прес-службі ОДА.Учасниками спартакіади були 44 команди – майже 500 скаутів з усіх регіонів України.Після змагань відбулося засідання Крайової пластової ради за участю голови НСОУ Олександра Сича та голови Івано-Франківської станиці Пласту Володимира Федорака. Йшлося про співпрацю з органами влади та підготовку до наступного з’їзду Пластової організації, який відбудеться у квітні 2006 року.ЗІК

У Івано-Франківську відбудеться “Спартакіада” пластунів

26-28 жовтня у Івано-Франківську відбудеться “Спартакіада” – один з найбільших спортивних заходів, який уже п’ятий рік поспіль проводить Національна скаутська організація України Пласт. “Спартакіада” з кожним роком залучає до спорту все більше пластунів з усієї України і цього року понад 600 пластунів будуть змагатись між собою у командних видах спорту.

Окрім популяризації здорового способу життя, “Спартакіада” виховує молодь у патріотичному дусі. Зазвичай змагання проходять на свято Покрови, яка є символом українського козацтва та Української Повстанської Армії. Тому “Спартакіада – 2007″ буде присвячена 65-й річниці створення УПА, а гаслом змагань обрано твердження “Герої не вмирають!”.

У рамках змагань буде також презентовано книгу видавництва “Місто-НВ” “Роман Шухевич – пластун. Юнацькі та молоді роки головного командира УПА”.

БРІЗ

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 ауідо-ролик, який звучав на більшості FM-радіостанцій Івано-Франківська.

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]

"" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу

css.php