тернопільська округа


         ПЛАСТ – Національна Скаутська Організація України

Грудень 22, 2013

Вифлеємський Вогонь Миру передали громаді м.Тернополя

Filed under: Офіційно,Преса — ups @ 8:33 pm
Теґи:,

22-го грудня у Катедральному соборі Непорочного Зачаття відбулася передача Вифлеємського Вогню Миру громаді міста. Близько сотні пластунів з Тернополя взяло участь у акції. 

“Вифлеємський Вогонь Миру як символ добра, злагоди і надії цьогоріч запалає у домівках тисяч Тернополян. Ми передамо його в сиротинці, дитячі будинки, щоб та радість і тепло була присутня в серцях людей, що не можуть зустріти свята у родинному колі.” – говорить координатор заходу в м. Тернопіль Ольга Шимків.

Прийнявши вогонь, отець Орест побажав пластунам наснаги та Божої ласки до праці на продовження столітньої історії організації та висловив надію, що пластуни будуть покладатись на світлі ідеї заложені засновниками та на засади християнської моралі.

Жовтень 26, 2010

Вітайте!

Filed under: Некатегоризовано — ups @ 10:42 am

Тернопільська округа (обласна організація) молодіжної організації «Пласт — Національна Скаутська Організація України” є добровільною, неполітичною, позаконфесійною, неприбутковою й незалежною молодіжною громадською організацією, яка поширює свою діяльність на територію всієї Тернопільської області. Округа є територіальним структурним підрозділом молодіжної організації “Пласт — Національна Скаутська Організація України”, зареєстрована  Крайовою Пластовою Радою і складається з усіх місцевих осередків — станиць Пласту в Тернопільській області.

Округа продовжує столітню традицію Українського Пласту, заснованого Олександром Тисовським, Іваном Чмолою та Петром Франком.

Мета діяльності округи — сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту. Щоб осягнути цю мету, Пласт розвиває духовні, розумові, соціальні і фізичні прикмети своїх членів; плекає серед молоді традиції її предків, передає знання і розуміння історії, культури та національних традицій.

Для досягнення виховних цілей Пласту діє пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчання через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

За оцінкою Інституту проблем виховання Академії Педагогічних Наук України Пласт є єдиною організацією в Україні, яка має чітку та ефективну виховну систему. Пласт щороку організовує численні табори, кожен з яких має свою спеціалізацію (летунський, морський, військовий, спортивний, мандрівний, виховно-вишкільний та ін.). Окрім таборів, відбуваються акції різного спрямування — спортивні змагання — спартакіади, змагання з пішого мандрівництва, мистецькі, екологічні, культурологічні, благодійні, міжнародний скаутський захід «Вифлеємський Вогонь Миру», інтелектуальні змагання та інші.

Пласт активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями, зокрема з Міністерством молоді та спорту, Федерацією спортивного туризму України, Інститутом проблем виховання АПН України, та ін. Проводиться активна співпраця з церквами різних конфесій (Українська Православна Церква КП, Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Греко-Католицька Церква, Українська Римо-Католицька Церква). 28 березня 2008 року вийшов Указ Президента України № 279/2008 «Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні».

WPMU Theme pack by WPMU-DEV.

"тернопільська округа" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу