Загальна інформація по проекту

baner Пластова крамничка спільно з Крайовою пластовою старшиною ініціює проект зміни правильника пластового однострою!

Ми ведемо роботу над проектом змін до правильника одностроїв та відзнак для терену України, який після погодження у робочій групі та відповідного рішення КПЗ “Про рекомендацію проекту правильника одностроїв та відзнак” буде поданий на затвердження КУПО.

Правильник повинен бути зрозумілим для пластового загалу. Бути виготовленим у форматі так званих бренд-буків у повноколірному друці (чи електронному варіанті). У ньому повинні бути чітко прописані розміри, класифікація тканин, ниток і усіх необхідних для подальшого виробництва елементів. По-можливості внесені зміни для нової зручності одностроїв, їхнього практичного і водночас дизайнерсько-стриманого вигляду! Вирішення проблеми кольору однострою (зокрема хлоп’ячого) внесення нових відзнак, нашивок та інших деталей необхідних для розвитку та інтеграції Пласту.

Запрошуємо кожного не байдужого пластуна долучитись до обговорення проекту правильника одностроїв та відзнак. Чекаємо Вашої активності.

"Проект зміни правильника одностроїв та відзнак" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу