КБ УПС надала відзначення пластунам-сеніорам Івано-Франківської округи

портр2КБ УПС своїм рішенням від 25 березня 2017 року надала  3-тє  відзначення УПС «Грамота заслуги»:

пл.сен.праці Михайлу Мацькову за систематичну допомогу в організації та участь у проводі окружних таборів УПЮ Івано-Франківської округи Пласту НСОУ протягом 2012-2016 рр.

- пл.сен.праці Наталії Михайлів, Гр  за активну участь в організації окружних таборів УПН, зокрема за допомогу в організації та участь у проводі окружного історичного табору УПН «Козацька Слава».

- пл.сен.праці Богдану Рудницькому за плідну працю в ділянці духовного виховання пластової молоді, зокрема за організацію та провід першої в історії округи Окружної Пластової Розколяди.

- пл.сен.праці Ользі Якименко  за плідну працю у виховницькій ділянці УПЮ станиці Надвірна та в інформаційній ділянці, зокрема, за налагодження систематичної співпраці зі ЗМІ районного та обласного рівня, що призвело до розвитку та чисельного зростання станиці і популяризації Пласту серед громади міста й області.

А також рекомендувала надати 2-є  відзначення УПС «Орден вічного вогню в сріблі» пл.сен.праці Роману Онуфрієву, ОЗО  за організацію Пластової сотні майдану, активну громадянську позицію, зокрема, особисту участь в першій лаві у відбитті наступу «беркуту» на майдані 11 грудня 2013 р., всебічну фінансову підтримку акції протесту Майдану в Івано-Франківську та Києві, ініціативу зі створення Самооборони в м. Івано-Франківську, керівництво окружною чотою 15 сотні Самооборони Майдану в Києві (18-22 лютого 2014 р.Б.) та багаторічну різнопланову громадську діяльність.

Окрім того, КБ УПС рекомендувала надати 2-є  відзначення УПС «Орден святого Юрія в сріблі» пл.сен.праці Любомиру Грабцю за  його визначну й жертовну діяльність для Пласту—НСОУ і  української громади, зокрема за виховну працю в Пласті  від часу відновлення організації в Україні, а саме:

- участь у якості інтенданта та впорядника гуртка на першому пластовому Таборі на Соколі у 1990 р., зокрема, відновлення Могили та Лицарського Хреста, організацію прибирання та освячення місця першої новацької домівки в урочищі Підлюте;

- організацію перших самостійних гуртків УПЮ в Коломиї та працю впорядника  гуртків УПЮ з 1990 по 1996 рр та з 2006 по 2010 рр.

- організацію перших у станиці Коломия самостійних новацьких роїв, працю впорядника роїв УПН з 2010 р. Б. по даний час:

- систематичну участь в організації та проводі станичних Таборів УПЮ та УПН ст.. Коломия  в якості впорядника гуртків і роїв та інструктора вмілостей.

- активну громадянську позицію, яка сприяє розвитку Пласту в окрузі та краї, а саме: волонтерську працю для воїнів АТО; організацію пластових акцій в м. Коломия, та в Івано-Франківській окрузі, спрямованих на збір коштів для допомоги пораненим та воїнам на передовій; включення реальної патріотичної складової у виховну працю з новаками та юнаками станиці Коломия та Івано-Франківської округи Пласту НСОУ.

Опубліковано у Некатигоризовано. Додати до закладок Постійне посилання.

Без коментарів.