10-12 лютого на Львівщині відбулася Зимова Зустріч пластунів-сеніорів України, присвячена 100-річчю Пласту

Напівхолодні потяги та тріскучий мороз аж ніяк не злякали справжніх пластунів-сеніорів, загартованих таборами, походами і всіма несподіванками пластового життя. До зимового Славська з’їхалися представники зі Львова, Червонограда, Мостиськ, Миколаєва, Білгород-Дністровська, Чернівців.  Програма Зустрічі була насиченою. Отець Богдан Вовк відправив дві Служби Божі: першу – за здоров’я усіх пластунів від новацтва до сеніорату, другу – за упокій душ тих пластунів, хто загинув, не зрадивши своїх присяг.

Основним пунктом Зустрічі було обговорення святкування 100-річчя Пласту і те, як пластуни-сеніори можуть долучитися до підготовки та участі в ювілейних заходах. Спеціально для цього зі Львова приїхали представники оргкомітету святкування: його голова Юрій Наконечний та члени Надія Цюра і Марко Чуквінський. Вони розповіли про те, які заходи плануються протягом року, як відбуватиметься Ювілейна Міжнародна Пластова Зустріч, про питання і проблеми, що виникають нині при їх підготовці. А також закликали присутніх долучатися до волонтерської діяльності, щоб ЮПМЗ відбулася на якнайвищому рівні.

І як же у зимовому засніженому Славську не спокуситися покататися на лижах та санках!!! Молоді душею сеніори із дитячим запалом здіймалися підйомником на гору і (дехто навіть вперше у житті!) спускалися вниз: хтось – як умілий лижник, а хтось – падаючи і сміючись. Але у всіх рум’яні обличчя просто світилися від задоволення!!!!!

Хочеться висловити особливу подяку в організації цього заходу Крайовій Булавній УПС пл.сен.пр. Галині ПОТЮК, Гр. та коменданту Зустрічі пл.сен.пр. Галині ЄРЕМЕНКО, Войн.

 Відео можна переглянути тут: Зимова Зустріч УПС-2012

Опубліковано у Некатигоризовано. Додати до закладок Постійне посилання.

Без коментарів.