44-ий Курінь УПС «Целібат Мурлики»

 Ідея створення куреня виникла під час Вишколу впорядників УПЮ ч.1, що проходив 30 березня — 2 квітня 1991 року в Славську, де був гурток «Целібат Мурлики». Установчий Збір Куреня відбувся 6-7 липня 1991 року на Соколі, місці сталого табору міжвоєнного Пласту. Відтак праця над відродженням табору-музею «Сокіл» стає одним з пріоритетів у діяльності Куреня. У 1993 році курінь започаткував серію Вишколів Попередньої Пластової Підготовки, призначених для дорослих осіб, зацікавлених Пластом. У 1993-96 рр. проводили Крайові Ознайомчо-виховні табори «Гайда до Пласту», через які пройшло біля 1100 учасників. У перших роках своєї діяльности «Мурлики» також організували низку кількаденних таборових зустрічей для юнацтва (т.зв. «мурликіяди»).

Патроном куреня обрано Івана Чмолу, співзасновника Пласту, четаря УСС, полковника, найвизначнішого скавтмастра Пласту в таборовій ділянці

Основні напрямки праці куреня: виховництво, організація та адміністративна праця, проведення Вишколів попередньої пластової підготовки та ознайомчо-вишкільних таборів «Гайда до Пласту!», відродження табору-музею «Сокіл»

Курінні ступені — мурлика-симпатик, мурлика-прихильник, дійсний мурлика, Мурмурандо (єдиний та пожиттєвий почесний член, на Установчому Зборі Куреня у 1991 році пл. сен. Володимир Мурський — «Мурмурандо», ЛЧ, був іменований як Мурмурандо Перший). Клич куреня — «Жий-жий» — «Поживай», вітання — «До шлюбу» — «Бррррр». Назва куреня запозичена з пісні ЛЧ «Казав мені в лісі сатана…» (автор — Тарас-Чача Крушельницький), присвяченої Володимиру Мурському, ЛЧ, який тривалий час не міг одружитися.

За територіальним принципом курінь поділяється на паланки та зграї. За уладами «Целібат Мурлики» поділяється на ватаги, очолювані Старшими Коцурами УСП та УПС. Курінний провід: курінний (Генеральний Коцур), Хорунжий, Драпливий Мурлика, Редактор «Похиленої Шафи», Обозний.

Курінна газета — «дуркований орган ЦМ» — «Похилена Шафа», що виходить не рідше як раз на квартал. Назва газети походить від галицької ідіоми: «Йому на голову впала шафа» (він одружився).

Без коментарів.