8 травня. “Весняний Бал”-нова сходинка до вершини!

весняний бал1

Хто вони ? – Липинці !

8 травня 2010р.Б. відбувся Весняний бал , який започаткував нову еру у проведенні балів .                   Був присвячений Ігору і його Оксанці в честь їхнього одруження.

Бал наповнювали:  жива музика від (це ще уточню) ,також комп”ютерна разом з мега освітлення від Тараса Королишина, з  чудовим оформленням від  Віки Волосянко і відповідального Романа Добровольського . Також був просто шикарний торт від екс зв”язкового Ігора Дрогобицького, а до торта від офіціантів Міши Семегена і його команди були запропоновані гарячий чай ,кава і капучіно . Живий сценарій від Макса Чекіса і Станіслава Провального. Оригінальні запрошення,  афіша і відео були виготовлені руками Володі Максимчука. Відповідальним за “Весняний бал” був Роман Бажалук і Назар Бажалук. Кожному учаснику було видано весільну квіточку : неодруженим на лівий бік іншим на праву. Всі могли відчути себе в кращих часах зародження середньовічного балу і заглибитись в мистецтво танцю.

Нові можливості ,нові ідеї , мета і вимоги заставляють нас робитись кращими і працювати для вас всіх , щоб радіти разом з вами . Бал 79 куреня – став для нас традицією і ми маєм змогу розвивати культуру як в станиці так і в окрузі і краю! Ми вдячні вам за присутність, і що відчули ті моменти краси яким і хотів бачити д-р Олександр Тисовський .

З великою повагою і вдячністю КВ куреня і адмін балу Роман Бажалук !!!

Published in: on Травень 10, 2010 at 8:05 pm Comments (0)
Теґи:, ,


The URI to TrackBack this entry is: http://my.plast.org.ua/upu79/wp-trackback.php?p=345

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Напишіть коментар

You must be logged in to post a comment.

"Курінь ім.В'ячеслава Липинського" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу