Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Курінний алярм

Січень 4, 2015 · Коментарів немає

Сьогодні,4 січня,у Басарабок відбувся курінний алярм з нагоди переведення трьох юначок в УСП,а саме:
пл.розв.Калаш Софія;
пл.уч.Шкоропад Оксана;
пл.розв.Готра Оля.
Вітаємо вас,бажаємо успіхів та наснаги у подальшій плідній праці!

_DSC04452

_DSC0455

_DSC0495

_DSC0473

_DSC0477

_DSC0483

_DSC0549

_DSC0536

_DSC0532

→ No CommentsCategories: Новини

Курінна рада 2014

Жовтень 29, 2014 · Коментарів немає

19 жовтня відбулася Курінна рада к.ч. 8 ім.Ольги Басараб.
І знову ми зібралися разом нашою великою дружною сім’єю, аби обрати серед юначок тих, хто цілий рік буде піклуватись про активну діяльність нашого куреня,його дружність та співпрацю.
Привітаймо новий провід:
Курінна – Галинка Баліцька
Заступник – Софія Сивуляк
Писар – Даринка Білас
Скарбник – Марічка Готра
Наснаги й натхнення вам у ваш перший рік на новій посаді;)

6buvzG98q9M K5rxOZIA0js gxo0xuuDwlo e-gU35GhlJ0 5TKec8jJdxA j9E6yx4HZbM Ik_SCTkC8B8 rck1wJ3Zj4U Z-j6kN7xwso1TPGGhxydcA

→ No CommentsCategories: Новини

Басарабки на Святі Весни 2014

Травень 14, 2014 · Коментарів немає

Ми вирішили зібрати кілька вражень від учасниць Свята Весни, які Вам розкажуть, як їм було на цій акції:

«Цього року я перший раз побувала на СВ. Тематика була “Скарби націй”. Кожен курінь представляв якусь країну. Наш – Данію. Ці 2 дні я провела у чудовій компанії моїх басарабочок. Навчилась багато нового і знайшла купу друзів .Найбільше мене вразили споруди, які ми побудували. Захопили старання дівчат, а особливо курінної та її заступниці. А взагалі в мене море позитивних емоцій, і я впевнена,що поїду на СВ ще не раз.» пл. прих. Настя Тимофіїв

«Цьогорічне СВ було непогане, правда, шкода, що воно було лише 2 дні. За цей час я пізнала для себе багато чого нового, познайомилась з іншими куренями, побачили старих друзів. Я дуже пишаюсь своїм куренем, тим що вони зайняли третє місце. Хоч і через мене ми не виграли футбол, проте на цьому Святі Весни я стала учасницею, що для мене дуже важливо. Загалом, маю багато яскравих емоцій.» пл. уч. Софія Сивуляк

«Цьогорічне СВ було не таким як всі інші роки. Річ не в організації, і не в тому, що воно тривало 2 дні, а в чудовій атмосфері, яка панувала на нашому підтаборі. Я безмежно вдячна всім басарабкам за неймовірну підтримку, працьовитість, радощі, ну і взагалі за все. Це були 2 чудові дні в “сім’ї”, адже тільки тепер я зрозуміла, що восьмі – це моя друга сім’я.» пл. уч. Софія Павляк

«Ох це вставання о 4 ранку далось мені не просто. Але після того, як біля вокзалу побачила гори наплечників – одразу загорілась бажанням якнайшвидше добратись до підтабору:)
Тішусь подарунком погоди, бо всі мої попередні СВ супроводжувались нескінченними зливами. 
Ще раз переконалась, якою продуктивною може бути робота людей, що прагнуть того ж самого. Басарабочки, ви найкращі! Всім нашим досягненням завдячую кожній з вас! 
Особлива подяка команді,що йшла на теренову гру: дякую за хороший настрій і бажання рухатись вперед;)
Ловіть момент! ;)
Цілую-люблю V-8!»  пл. розв. Мар’яша Байло

1

2

3

4

 

→ No CommentsCategories: Без категорії

Як Едельвейси до Великодня готувались

Квітень 24, 2014 · Коментарів немає

Оскільки вже всі відійшли від Великодніх свят, то ми хочемо розказати Вам про те, як ми, Едельвейси готувалися до цього великого свята.

Писанка є невід’ємним атрибутом і символом Великодніх свят. Саме тому гурток ч. 4 Едельвейси вирішив присвятити сходини саме писанкарству. Ми вивчили символіку знаків та кольорів, вибрали малюнок і лише після цього, з чистими думками та міцними знаннями узялися за справу виготовлення писанок. На цих сходинах панувала дуже творча і домашня атмосфера. Хоча ми всі замурзалися воском та фарбами, але отримали величезне задоволення від самого процесу і того святкового настрою, що спільно собі подарували. На жаль, не обійшлося без втрат, ми перевели не одне яйце, але кінцевий результат був цього вартий. У всіх вийшли гарні та неповторні писанки.

Автор допису: пл. уч. Софія Павляк

XZsvGiZwp-w pWJxpalqHFA aSGB_Zq_7gM

→ No CommentsCategories: Без категорії

Акція “Зробимо Україну чистою”

Квітень 12, 2014 · Коментарів немає

12 квітня 2014 року на терені Шевченківського Гаю відбувалась акція “Зробимо Україну чистою”, в якій активну участь прийняли пластуни, зокрема курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб. З Шевченківського гаю дівчата дружно вирушили на Личаківський цвинтар, де приводили в порядок територію та могили. Хоч погода і була похмура, та сонячна усмішка “восьмих” не покидала їх впродовж усієї акції, адже усвідомлення того, що ми зробили рідне місто трошки чистішим надзвичайно тішило. Під кінець акції всі повернулися назад до Гаю, де учасників чекали смачні подарунки, опісля всі разом бавилися весело в ігри.

foto_3

foto_2

→ No CommentsCategories: Без категорії

Різдвяне вітання від куреня ч. 8 ім. Ольги Басараб

Січень 7, 2014 · Коментарів немає

Щиросердечно вітаємо Вас з Різдвяними святами. Бажаємо, аби у Ваших домівках панували мир та злагода, щоб Ваше серце було сповнене любов’ю та добром! Нехай усі незгоди та проблеми назавжди покинуть Вас! Веселої коляди та міцного здоров’я!

 

vitannya

→ No CommentsCategories: Без категорії

Курінний вишкіл співів та музичного мистецтва

Листопад 17, 2013 · Коментарів немає

Мабуть, варто почати розповідь з того, що ми всі дружньо померзли, поки чекали на відкриття. Грілись лише надією, що на домівці ми поп’ємо якогось гарячого напою і з’їмо щось солоденьке.
Тож, як ми усі дружньо прийшли на домівку, так і сталося. І одразу у всіх піднявся настрій і вже зникли думки про те, що вишкіл провалився.
Вишкіл почався з приємного – кожна із Басарабок отримала співаник.
Перша гутірка. Марта Шанайда розповідає про класифікацію співу, але після 7 хв теорії, вона розповіла, як займається вокалом, що вона робить і заспівала нам 2 чудові пісні. Усі були в захваті!
Друга гутірка. Марта Бартошевська розповідає про історію музики, але водночас усі учасники вишколу згадують історію, розповідають про усе, що пам’ятають.
І тут прийшли вони… Неймовірні “СолоДощів”. Спершу було цікаво розглядати скептичні обличчя дівчат, що ніби думали “Хто ці хлопці і чого їм треба?”.
Та, почувши першу пісню, дівчата замріяно дивились на гурт і було все зрозуміло: вони їм “полюбились”.
До слова, соліст гурту – теж колишній пластун. ;)
Коли хлопці відіграли годину, учасниці вишколу просили грати ще, хвалили їх і обіцяли тепер ходити на кожен їхній виступ.

Опісля, ми співали пісень, закрили вишкіл і ще сиділи і згадували кумедні історії…

GPFlznnynogZtl0zkeYZj4

пл. розв. Марта Бартошевська

→ No CommentsCategories: Новини

кввт “Восьма Планета”

Липень 16, 2013 · Коментарів немає

1289286_1312689 1289286_1312695 1289286_1312694 1289286_1312693 1289286_1312692 1289286_1312691 1289286_1312690

→ No CommentsCategories: Новини

Новацтво + Едельвейси = ❤

Березень 29, 2013 · Коментарів немає

24.03.2013 юначки з г. Ч. 4 ” Едельвейси ” проводили дуже цікаві новацькі сходини для рою “Сонячні зайчики” з гнізда ч. 8 Мандрівники сонячного ранку. Тема наших сходин – “Слідами кольорових левів”. На цих сходинах маленькі новачки мали змогу дізнатися про своє рідне місто Львів більше, а також поділитися своїми знаннями про цікаві місця, розповісти легенди, які вони знають. Спочатку дівчата шукали частинки послання, у якому було їхнє завдання. Учасниці гри блукаючи містом у вигляді карти робили зупинки ,на яких виконували різні завдання, їли смачнюще печиво і бавилися у веселі ігри. Наприкінці сходин новачки за те, що вони успішно пройшли весь шлях отримали подарунки у вигляді кулончиків – лапок лева.Після сходин усі були задоволені та просили прийти ще;)

→ No CommentsCategories: Новини

Басарабський Вишкіл Впоряду

Березень 29, 2013 · Коментарів немає

    Юначки з гуртка ч. 4 ” Едельвейси” проводили для к. ч. 8 ім. О. Басараб курінний вишкіл впоряду V8. Там юначки могли навчитися виконувати впорядові накази, або ж покращити свої знання, побавитися в цікаві та повчальні ігри , смачно поїсти і просто гарно провести час. Цей вишкіл для нас мав особливе значення. Впродовж березня всі наші думки і плани були спрямовані на організацію вишколу на найвищому рівні. 3 дні перед вишколом ми просто проводили на домівці, аби все було досконало та
відмінно. Можливо, нам не все вдалось зробити так, як ми це бачили в ідеалі. Але коли ми бачили щасливі лиця учасників, чули їхні відгуки та читали їхнє враження, вже тоді знали, що не дарма старались :)

Було досить дивно бути по той бік вишколу, бути проводом, читати гутірки. Але дружня атмосфера на вишколі змушувала нас забути про наше хвилювання і просто насолоджуватись прекрасними моментами з вишколу. Величезне спасибі від проводу за те, що багато хто прийшов і гарно себе показав! Ви молодці, незважаючи ні на що!

Хтось старався більше, хтось менше та все ж ось найкращі результати вишколу:
1 посвідка Оксана Байло
2 посвідка Настя Двораковська
3 посвідка Галя Баліцька
4 посвідка Богданка Ващишин

Щоб Ви оцінили наші старання, пропонуємо Вашій увазі вісім вражень про вишкіл V8: На мою думку, вишкіл відбувся чудово. Тут я послухала чудові гутірки, навчилася чогось нового. Провід який організовував цей вишкіл попрацювали на “ура!”. Ще мені сподобалось те, що все справедливо. Провід видумав дуже багато цікавого, одною річчю з цього є вісімки, які давали як за нагороду)) P.S. було справді дуже цікаво. Потрібно робити таке частіше!

Пл. Прих. Настя Двораковська

Дуже дякую за вишкіл! Було реально круто. Дуже цікаві та корисні гутірки. Я не жалію що прийшла! Дякуєм за те що створили таку класну і незабутню атмосферу ! P.S- Проліски вас люблять !

Пл. Прих. Соля Пачковська

Вишкіл був дуже крутий. Приємно було знову всім разом зустрітись повеселитись і повчитись. Частіше б такі вишколи.

Пл. Прих. Марта Шанайда

Було дуже весело я багато чого навчилась та дізналась того, чого майже нічого не знала. Вмію зате тепер багато наказів виконувати, відчула себе бунчужною. Гутірки трохи були цікаві, трохи ні так відверто скажу:) Впоряд з Вітером сподобався і з Сольою теж:)8 були класні отримала аж 3))) Багато ігор було що і нас здружило,багато чого навчилась не жалію що прийшла.

Пл. Прих. Галя Баліцька

Я напишу про свої враження від вишколу дуже коротко. Все було круто). Ви дуже старалась і готувались, і то було видно. Незважаючи на те, що ви трішки хвилювались, ви чудово провели гутірки та ігри. Ви підняли всім настрій ,і справді всім було весело і цікаво;). На мою думку, ви все зробили на високому рівні, такшо якихось недоліків я непомітила.

Пл. Прих. Оля Чорна

Дуже дякую Едельвейсам за такий класний вишкіл. Було дуже весело та добре провести час з куренем. Гутірки були дуже цікавими та багато навчили. Провід дуже добре підготувався ;) P.S. Проліски люблять Едельвейсів:***

Першунка вишколу пл. прих. Оксанка Байло

Вишкіл був справді крутим. а головне- дуже корисним і доцільним. бо впоряд – це справді важлива ланка пластування, він нас згуртовує, надає нам більш естетичного вигляду. і я хочу подякувати проводу та інструкторам за справді гарно зроблений вишкіл. я дуже багато чого навчилась нового та цікавого. а особливо покращила свій впоряд в русі.

Пл. Прих. Богданка Ващишин

Отож!:)
Було приємно побачити на вашому вишколі справжню банду з куреня. Всі уважно слухали , та виконували всі вимоги і правила гутірки , що теж не може не радувати. В курені спостерігав достатньо високий рівень впоряду у юнацтва , та ще є над чим працювати;) Провід теж молодець , що організував такий вишкіл. Бажаю Басарабкам в майбутньому великих успіхів , і щоб ваш впоряд був на високому рівні!:)

Інструктор вишколу Віталій Загоруйко

http://vk.com/id55348959?z=video55348959_164744307%2Fvideos55348959

→ No CommentsCategories: Новини

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу