Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

На старт, увага, марш!

Листопад 3, 2011 · Коментарів немає

    Цього року наш курінь приймав участь у крайовій Спартакіаді в Івано-Франківську. Пригоди почались ще у Львові, коли більша частина нашої команди сіла не на той потяг. Проте все обійшлось, і всі благополучно  добрались на кінцеву зупинку. В Франику нас зустріли декілька привітних юнаків і провели до Станиці. Кожна команда повинна була «зробити ставки» у вигляді батончиків і пластівців на той курінь, який, на їхню думку, виграє. Залишивши свої пожитки оргкомітету Спартакіади, ми пішли на місце ночівлі, вивчаючи райони нового міста. Домівкою на три дні для нас стала школа – інтернат. Там ми харчувались і відновлювали свої сили у теплому ліжку. Ввечері було офіційне відкриття 9-ої крайової Спартакіади,під час якого ми розважились виступом пластунів і підняли собі настрій неймовірним феєрверком. Також  у актовій залі школи відбувалось жеребкування, за яким визначалось поле і команду, з якою ми мали змагатись у гандболі, волейболі та баскетболі( хлопці ж замість гандболу грали футбол). Також першого вечора усі учасники мали можливість трішки відпочити після приїзду, або провести свій час на вечірці.
Нашій команді за результатами жеребкування випало  змагатись у манежі. Поле було досить велике і добре обладнане. Деякі ігри ми вигравали, а Олімп деяких ми так і не змогли підкорити. В суботній вечір всіх учасників та гостей Спартакіади запросили на вечірку. Там на нас чекали два рок гурти, які розважали  своєю музикою. В неділю були підсумки змагань і офіційне  закриття.
Окрім цього пластуни провели перший флешмоб  до 100-ліття Пласту, яке буде відбуватись у 2012 році у місті Львові.
Додому ми добирались потягом, везучи з собою повні наплечники спогадів.
Спартакіада навчила нас бути більш дружніми, працювати в команді, і, попри будь які негаразди, залишатись друзями, пам´ятаючи, що все це лише гра, яка не вартує наших відносин, нервів та здоров’я.

пл.прих. Мар’яна Байло

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу