Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Станичний Вишкіл Впоряду -2011

Грудень 14, 2011 · Коментарів немає

Перед тим, як піти на цей вишкіл, я завжди плутала ліву та праву сторони. Мені тяжко вдавались усі команди, особливо в русі. Та коли до мене подзвонила гурткова Марта, я подумала, що це хороша нагода добре вивчити впоряд. Що ж, я зголосилась. І повірте, не пошкодувала! Увесь вишкіл відбувався у приміщенні УКУ. Відкриття почалось з перевірки одностроїв.
А потім ми усі знайомились. Перша гутірка – впоряд на місці. Що ж, я старалась запам’ятати де ліва, а де права сторони. І мені це вдалось! Наступна – планування. Ми навчились планувати табори, теренівки, дізнались плюси і мінуси планувань. Далі були гутірки про історію одностроїв. Я дізналась, те про що й не знала до того. Далі, впоряд у русі. Це було щось надтяжке для мене, але я щось таки закріпила. Після обіду ми приступили з новими силами до впоряду. Згодом були гутірки про лідерство, звіти, та купа ігор. Ось таким був перший день
цього вишколу! На наступний день, у одного із інструкторів було день народження. Що не дивно, у своє свято він читав гутірку про однострої. Коли ми пообідали, в нас був впоряд на виліт. Я до кінця недотягнула, але все-таки постаралась закріпити вивчений матеріал.
Коли день вже добігав до кінця, в нас було закриття, під час якого, кожен отримав посвідку. Кожен отримав ту, на яку старався.
А опісля, в нас була загальна фотографія з цифрою 100 посередині. Ніхто не хотів іти додому, адже тут ми знайшли своїх друзів, і отримализадоволення..

пл.прих. Марта Бартошевська

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу