Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

“Різдвяні свята з Басарабки!”

Січень 23, 2012 · Коментарів немає

«Христос Рождається –  Славімо Його»

Львів завжди відрізнявся прихильністю до традиційних українських свят, саме тому святкування Різдва огорнене тут особливим шармом.На Різдвяні свята, протягом місяця у Львові лунає коляда, відбуваються вуличні вертепи, святкові концерти і безліч ярмарків і фестивалів.
Цієї зими усі без виключення Різдвяні свята були для мене дуже веселими.Адже я приймала участь у вертепі з улюбленими басарабками.Мені дуже сподобалося. Я отримала роль пастушка,нуу чи пастушки.Цілим вертепом ми сповіщали людям про «Веселу новину,про небесну Дитину..».Усім нам було дуже приємно бачити щасливі посмішки людей ,які дивилися на нас з величезним задоволенням. Без задоволення на нас було дивитися просто неможливо,бо в усіх були дуже яскраві костюми і усміхнені фейси.
Мені дуже приємно,що ми все-таки зібрались і відтворили події минулого у своєму вертепі.
Дуже дякую Оксані,Софії в кубі,Солі,Майї,Тамарі ,Марті в квадраті,Марічці,Ані і всім решта кого не написала за чудовий Різдвяний настрій і незабутні 2 дні зими.Також дякую всім виховницям,які доклали багато зусиль ,щоб ми зробили цей вертеп.

«На радість дорослим, на втіху малечі йде до нас у гості Щедрий, добрий вечір…»

В четвер ми ходили щедрувати. Це також було весело.Ми розділились на 2 групки і пішли веселити людей. Вбралися в чудові,яскраві українські хустки і зустрілися біля пам’ятника королю Данилу.Проспівали декілька щедрівок(потренувалися)і пішли на площу Ринок.
Завдяки цьогорічному вертепу і щедруванню я вивчила дуже багато для себе нових щедрівок і колядок.Отже це було не лише весело, а і корисно для мене. На наступний рік обов’язково піду ще раз.
Ось фотографія з нашого вертепу.Шкода що не сфотографувалися коли щедрували..

 пл.прих. Даша Лукашук

 

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу